|
Anoniem - Top Know-How - Het beste over Word vert. uit het Duits Fontline, Nijmegen Brussel/Haarlem, Easy Computing, 1e dr., 1996 - geïllustreerd - 460pp gelijmd, paperback goede staat - als nieuw Tweedehands; Computerboeken; Word 1100001212 - EUR 7.25 |
|
|
|
|
anoniem - Nederlandse Parke-Davis catalogus met therapeutisch register Amsterdam, H.I.A.M., 1958 - geïllustreerd - 69pp ingenaaid, linnen goede staat - met prijslijst Tweedehands; Medicijnencatalogie 1100004388 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Atkins, P.W. - Molekulen - Chemie in drie dimensies Maastricht, Natuur & Techniek, 1990 - geïllustreerd - 192pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Tweedehands; Chemie 1111033116 - EUR 12.50 |
|
|
|
|
Bartels, mr. J.A.C. - De persoon van de minderjarige Deventer/Zwolle, Van Loghum Slaterus/Tjeenk Willink, 1979 - 150pp gelijmd paperback - Recht en Welzijn dl.3 goede staat - ex-bibexemplaar, geplastificeerd, naam school geschreven op titelblad en keerzijde achterplat, sticker op rug verder zeer goed Tweedehands; Jeugdrecht; Recht 1100000766 - EUR 2.25 |
|
|
|
|
Den Haag/Antwerpen, Nederlandse Boekenclub, 1969 - 330pp gelijmd, (kunst)leer goede staat Tweedehands; Seksuele Voorlichting 1100004898 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Berger, dr. W.J., prof.dr. F.J.J. Buytendijk, dr. L.J.M. ter Steeg - Geloof in nood Bilthoven, Ambo, 1974 - 55pp gelijmd, paperback - Tweede Serie Geestelijke Volksgezondheid 2-4 goede staat Tweedehands; Christendom; Geestelijke Hulpverlening en geloof 1100003744 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Berlitz, Charles & William Moore - Het Roswellincident - Het geheim van de verongelukte UFO vert. Richard W. Lodge & Anja Y. Lodge-Vogel Amsterdam, Elsevier, 1982 - geïllustreerd - 192pp gelijmd, paperback goede staat - leesvouw in rug, verder goed Tweedehands; Populair Wetenschappelijke Boeken; Ufo's 1100008391 - EUR 4.80 |
|
|
|
|
Groningen, J.B. Wolters, 12e dr., 1952 - 202pp ingenaaid, halflinnen - Paedagogiek - Handboek voor opvoedkunde ten dienste van kweekscholen Deel I goede staat - hoekje wat sleets, band wat vergeeld, schoolstempel, verder goed Tweedehands; Psychologie 1100009867 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Bigot, L.C.T., prof.dr. Ph. Kohnstamm en drs. B.G. Palland - Leerboek der psychologie Groningen / Batavia, J.B. Wolters, 5e dr., 1954 - 462pp ingenaaid, linnen goede staat - witte vlekjes op band, band wat vuil, verder goed Tweedehands; Psychologie 1100006598 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Bodechtel, J. en H.G. Gierloff-Emden - De aarde vanuit de ruimte bew. drs. J.T. Brenner, met een bijdrage van drs. Chriet Titulaer Bussum, Romen, 1975 - geïllustreerd met kleurenfoto's - 218pp gelijmd, paperback goede staat - randjes wat sleets, folie laat wat los, verder goed Tweedehands; Satelietfoto's; Ecologie; Weersvoorspelling; Voedselvoorziening; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100004336 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Boerwinkel, Feitse - Einde of nieuw begin - Onze maatschappij op de breuklijn Bilthoven, Ambo, 1974 - 252pp gelijmd, paperback goede staat - band licht sleets, verder goed Tweedehands; Maatschappijstudies 1100004323 - EUR 5.50 |
|
|
|
|
naar het Duitsch dr. B.C. Goudsmit, dr. A.J.C. Snijders, C.P.F. ter Kuile Amsterdam, Gebr. Graauw, 5e/4e/5e/4e/3e/3e/3e/3e/3e/3e, 1927 - 344 + 359 + 356 + 300 + 406 + 368 + 319 + 270 + 363 + 284pp ingenaaid, bruin linnen goede staat Tweedehands; Populair Wetenschappelijke Boeken; Biologie; Psychologie; Moraliteit; Evolutie; Sexualiteit; Levensopvatting; Natuurbeschouwing 1100003082 - EUR 60.00 |
|
|
|
|
Bombard, dr. Alain - The Bombard story original title 'Naufragé Volontaire' translated by Brian Connell London, Readers Union/Andre Deutsch, 1955 - x + 234pp sewn, hardback with dust jacket condition: good - slight foxing on d.j., otherwise good Tweedehands; Non-Fiction; Experimental Science 1100001624 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Bosnak, Robert - Dromen met een aidspatiënt Rotterdam, Lemniscaat, 1989 - 190pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Psychologie; Droomuitleg 1111033031 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Nijmegen, Thoben Offset, 1971 - 211pp ingenaaid, paperback goede staat - randjes iets sleets, opdracht voorin, verder goed Tweedehands; Lezingen; Medische Wetenschap 1100004316 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Burne, Simon (red.) - Het heft in handen - Een eigen kijk op ontwikkeling vert. Francine Spiering Amsterdam / Den Haag, Jan Mets / Novib, 1995 - geïllustreerd met foto's - 167pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Ontwikkelingshulp 1100008107 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Burne, Simon (red.) - Het heft in handen - Een eigen kijk op ontwikkeling oorspr. titel 'Let the dawn come: social development -looking behind the clichés' vert. uit het Engels Francine Spiering Amsterdam/Den Haag, Jan Mets/Novib, 1995 - geïllustreerd met foto's - 167pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Ontwikkelingshulp 1100001856 - EUR 5.75 |
|
|
|
|
Burroughs, William J. e.a. - Het weer Vianen, Aeropagus, 1996 - geïllustreerd - 288pp ingenaaid, karton goede staat Tweedehands; Natuurkunde; Meteorologie 1110101178 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Chesler, Phyllis - Over mannen vert. Elise Marijns Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979 - 290pp ingenaaid, paperback - Synopsis goede staat - leesvouw in rug, randjes licht sleets, verder goed Tweedehands; Maatschappij; Men's Liberation 1100008857 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Stein am Rhein, Christina-Verlag, 1979 - 715pp broschiert, Leinen Zustand: gut Tweedehands; Spiritualiteit; Christendom; Bijbel en Wetenschap 1100011819 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Cools, A. en D. van Herwerden (red.) - Kinder- en jeugdpsychotherapie Deventer, Van Loghum Slaterus, 1987 - 212pp ingenaaid, paperback goede staat - randen wat sleets, verder goed Tweedehands; Psychotherapie; Kinderen 1100011009 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Coolsaet, Bo & Laurens de Keyzer - Het penseel van de liefde - Leven en werk van de penis Leuven, Van Halewyck, 1998 - geïllustreerd - 277pp gelijmd, paperback goede staat - randjes wat sleets, verder goed Tweedehands; Biologie; Penis 1111022551 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Daaleb, drs.P. van - Wij Nederlanders - Een sociologische verkenning Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1967 - 256pp gelijmd, paperback - Aula 349 goede staat - hoekjes wat sleets, verder goed Tweedehands; Sociologie 1100006257 - EUR 3.00 |
|
|
|
|
Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1958 - 152pp ingenaaid, paperback goede staat - leesvouw in rug, verder goed Tweedehands; Maatschappelijk Werk 1100002996 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Dekkers, Midas - Lief dier - Over bestialiteit Amsterdam, Contact, 1998 - geïllustreerd - 224pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Biologie; Dier en Mens; Bestialiteit 1111022550 - EUR 4.90 |
|
|
|
|
Dijk, Peter van en Simon Rozendaal - De Japanse uitdaging - De digitalisering van de samurai Amsterdam, Bert Baker, 1983 - 142pp gelijmd, paperback - Contact Tijdsdocumenten goede staat - hoekjes gekruld, verder goed Tweedehands; Economie; Moderne Technologie; Bedrijfsleven; Overheid;Japan 1100008389 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Dinnerstein, Dorothy - Minotauris en meermin - Man-vrouw regelingen en menselijk onbehagen Amsterdam, Feministische Uitgeverij Sara, 1983 - 327pp gelijmd, ppaperback goede staat Tweedehands; Vrouwenstudies 1111040134 - EUR 4.90 |
|
|
|
|
div. auteurs - Onze monumentale en mysterieuze natuur oorspr. titel 'Marvels and mysteries of the world around us' Amsterdam/Brussel, Reader's Digest, 1973 - geïllustreerd met talrijke tekeningen en kleurenfoto's - 320pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat - het verleden van onze planeet, krachten die de aarde veranderen, wonderen van het land en de zee, het imponerende hemelgewelf en de grote rijkdommen der aarde; 31 x 23,5cm; s.o. sleets, verder goed Tweedehands; Natuur; Natuurfenomena; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100002472 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
div. auteurs - De wondere wereld der natuur Amsterdam, Reader's Digest, 1970 - geïllustreerd met kleurenfoto's en tekeningen - 320pp ingenaaid, groen (kunst)leer met goudopdruk en blinddruk en stofomslag goede staat - natuur in de ruimste zin van het woord: van atomen tot dierenleven; 31,5 23,5cm; s.o. wat sleets, verder goed Tweedehands; Natuur; Natuurfenoma; Flora; Fauna 1100002475 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
div. samenstellers - Onze monumentale en mysterieuze natuur Amsterdam, Reader's Digest, 1973 - rijkelijk geïllustreerd - 320pp ingenaaid, linnen goede staat - 31 x 23cm Tweedehands; Natuur; Aarde; Geologie 1100008641 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Doek, mr. J.E. en Slagter, mr. S. - Meer recht voor minderjarigen Utrecht/Amsterdam, Werkverband Integratie Jeugdwelzijnswerk Nederland/Stichting Voor het kind, 2e herz. dr., 1976 - 116pp ingenaaid, paperback goede staat - ex-bibexemplaar, geplastificeerd, stempel, sticker op rug verder goed Tweedehands; Jeugdrecht; Recht 1100001184 - EUR 2.25 |
|
|
|
|
Alphen aan den Rijn, Samson, 1982 - geïllustreerd - 290pp ingenaaid, paperback goede staat - leesvouwtjes rug, verder goed Tweedehands; Psychologie 1111072435 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Fentener van Vlissingen, paul - Ondernemers zijn ezels Amsterdam, Balans, 10e dr., 1995 - 191pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Essays; Ondernemen; Management 1109021110 - (oorspr. prijs: 14.75) - EUR 6.90 |
|
|
|
|
Finkielkraut, Allan - Een stem van de overkant Amsterdam, Contact, 2001 - 108pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Filosofie 1111072429 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Fischer, dr. H.Th. (red.) - Van verre volken - Leven en bedrijf der vreemde volken Utrecht, De Haan, 1946 - geïllustreerd - 395pp ingenaaid, linnen goede staat - band gebruind, verder goed Tweedehands; Antropologie 1100008415 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Foudraine, Jan - Wie is van hout… - Een gang door de psychiatrie Bilthoven, Ambo, 2e dr., 1973 - 471pp gelijmd, paperback redelijke staat - wat sleets en veel roestvlekken, verder goed Tweedehands; Psychiatrie; Schizofrenie; Geestelijke Gezondheidszorg 1100009435 - EUR 4.90 |
|
|
|
|
Frankenhuis, dr. Maarten Th. - Variaties in voortplanting - Paren en baren in Artis Organon, 1995 - geïllustreerd - 69pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Wetenschap; Vruchtbaarheid bij Dieren 1111033026 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Freeman, Howard E. and Sol Levine - Handbook of medical sociology New Jersey, Prentice Hall, 4th ed., 1989 - 548pp glued, hard cover condition: good Tweedehands; Medical Sociology 1100004311 - EUR 20.00 |
|
|
|
|
Froe, dr. A. de - De mens en zijn brein - Essays over aard en functie van de hersenen Amsterdam, Meulenhoff, 1989 - 140pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Medische Wetenschap; Menselijk Brein; Essays 1100011574 - EUR 5.50 |
|
|
|
|
Froidure, E. - Paria's 57 - De onderbeloonden, De krotten en De moreel verlaten kinderen vert. uit het Frans Marcel Polfliet Brussel, Openluchtwerken, 1958 - geïllustreerd met foto's - 657pp ingenaaid, karton goede staat - band wat sleets, verder goed Tweedehands; Brussel; Armoede; Sociale Omstandheden 1100001912 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Fuchs, dr. Peter - Witte vlek op het zwarte werelddeel vert. Jacques Stevens Brussel, D.A.P. Reinaert Uitgaven, z.j. - 256pp ingenaaid, (kunst)leer - Wereld in Reeks 70 goede staat - enkele vlekjes op rug, verder goed Tweedehands; Antropologie 1100005915 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Furnas, C.C. en McCarthy, Joe - Techniek oorspr. titel 'The engineer' vert. uit het Engels Ph. Polderman Amsterdam, Het Parool, 1968 - geïllustreerd met zw/w- en kleurenfoto's - 199pp gelijmd, karton goede staat - 28 x 21cm; randjes wat sleets, verder goed Tweedehands; Techniek; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100000209 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Geraedts, Frans & Leonard de Jong (red.) - Ergo cogito I - Tien filosofische lezingen Groningen, Historische Uitgeverij, 1988 - 191pp ingenaaid, paperback goede staat - franse pagina gehalveerd, verder goed Tweedehands; Filosofie 1100011687 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Goddijn, H.P.M. - Max Weber - Zijn leven, werk en betekenis Baarn, Ambo, 1980 - 344pp ingenaaid, paperback goede staat - leesvouwtjes in rug, verder goed Tweedehands; Sociale Wetenschap 1111072402 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Goldsmidt, Thijs - Darwins hofvijver - Een drama in het Victoriameer Amsterdam, Prometheus, 1994 - geïllustreerd - 285pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Evolutietheorie; Faunabeheer 1111072437 - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Haardt, mr. W.L. - Hoofdstukken bedrijfsrecht Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - 153pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 4 goede staat - kleine beschadiging achterrand, verder goed Tweedehands; Bedrijfseconomie 1100004298 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Hagoort, Peter en Rob Maessen (red.) - Geest, computer, kunst Stichting Grafiet, 1986 - geïllustreerd - 321pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Filosofie 1111072403 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Hardison, O.B. jr. - Entering the maze - Identity and change in modern culture New York / Oxford, Oxford University Press, 1981 - xvi + 304pp sewn, cloth with dustjacket condition: good - d.j. somewhat sunned and worn, otherwise good Tweedehands; Civilisation; 20th Century; Essays; Arts and Society; Technology and Civilisation; Popular Culture; United States; Popular Culture 1100006796 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Hartogh, A.V. - Het oude en nieuwe plattelandshuis - Deel 2: Technische installaties Gorinchem, J. Noorduyn en Zoon, 1936 - geïllustreerd - 81pp ingenaaid, papieren omslag redelijk tot goede staat - deel van tekst rug, band sleets en vuil, wat roest, verder goed Tweedehands; Architectuur; Technische Huisinstallaties; Techniek 1100005820 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Hawking, Stephen - Het heelal - Verleden en toekomst van ruimte en tijd Amsterdam, Bert Bakker, 1988 - 231pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Wetenschap; Natuurkunde 1111072371 - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Heymans, dr. G. - Inleiding tot de psychologie (in twee bandjes) Haarlem, De Erven F. Bohn, 3e ongew. dr., 1948 - 235 + 252pp ingenaaid, karton goede staat - rug deel II verschoten, verder goed Tweedehands; Psychologie 1100009855 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Hite, Shere en Kate Colleran - Vrouwen en minnaars - Hite over relaties met mannen vert. Anita C. van der Ven Helmond, Helmond, 1989 - 208pp gelijmd, paperbackj goede staat Tweedehands; Seksualiteit; Vrouwen 1100011690 - EUR 5.90 |
|
|
|
|
Hof, ds. H. van 't - Handleiding cursus psychologie voor ziekenverzorgenden Lochem, De Tijdstroom, 4e herz.dr., 1975 - 159pp ingenaaid, paperback redelijk tot goede staat - band vergeeld, wat vlekjes op band, verder goed Tweedehands; Psychologie 1100004283 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Hooijmaijers, A.; Santema, D. en Valk, R.W. - Kansen voor kleuters Groningen, Wolters-Noordhoff, 5e dr., 1992 - geïllustreerd met tekeningen en foto's - 87pp ingenaaid, paperback redelijk tot goede staat - potloodaantekeningen, hoekjes geruld, verder goed Tweedehands; (Basis)onderwijs; Didactiek; Kleuters 1100001014 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Houts, Marshall - De dode noemt de dader oorspr. titel 'Where death delights. The story of dr. Milton Helpern and forensic medicine.' vert. uit het Engels Amsterdam, Wetenschappelijke Uitgeverij, 1969 - 262pp gelijmd, paperback goede staat - randjes gekruld, rug verschoten, verder goed Tweedehands; Gerechtelijke Geneeskunde; Pathalogie 1100003105 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
New York, Fawcett Columbine, 1984 - illustrated with bl.&wh. foto's - 528pp glued, paperback condition: good - spine sunned, corner curled, otherwise good Tweedehands; Biography; Margaret Mead; Anthropology 1100007315 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Hsü, Kenneth J. - Het grote uitsterven - Kosmische catastrofes, dinosaurussen en de evolutietheorie vert. Jos den Bekker Amsterdam, Meulenhoff, 1988 - 303pp gelijmd, paperback goede staat - leesvouwen in rug, randje licht sleets, verder goed Tweedehands; Wetenschap; Geologie; Uitsterven Dinosaurussen; Tegengeluid Darwinisme 1100009317 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Jansen, A. en Pronk, H.J.A. - Aadrijkskunde & didactiek Groningen, Wolters-Noordhoff, 2e dr., 1988 - geïllustreerd met tekeningen - 233pp ingenaaid, paperback redelijke staat - potloodaantekeningen, wat vouwen, verder goed Tweedehands; Aardrijkskunde; Onderwijs; Didactiek 1100000423 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Kerkhoven, dr.ir. C.L.M. - De grondslagen der loontechniek Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - geïllustreerd met grafieken - 165pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 5 redelijk tot goede staat - beschadigingen in het linnen bij de knepen en rechterrand voorplat, verder goed Tweedehands; Bedrijfseconomie 1100004291 - EUR 8.50 |
|
|
|
|
Klinkert, J.J. - Inleiding in de medische sociologie Assen, Van Gorcum, 4e herz. dr., 1988 - 193pp ingenaaid, paperback goede staat - randjes iets sleets, verder goed Tweedehands; Sociologie; Medische Sociologie 1100010084 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Kok, M.J. - Huwelijk - Plus of min Den Haag, Omniboek, z.j. - 190pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Psychologie; Huwelijken 1100009378 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Amsterdam, Vereniging voor Onderwijs, Kunst en Wetenschap, 1984 - 96pp ingenaaid, paperback met stofomslag goede staat Tweedehands; Lezingen; Wetenschap 1111072375 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
Kruithof, Jaap - Het humanisme Berchem, EPO, 2001 - 279pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Humanisme 1111072367 - (oorspr. prijs: 25.00) - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Laeyendecker, L., P.P.G. Hodiamont, A.J. Baart en A.J.M. van den Hoogen - Sociale overbodigheid Nijmegen, KSVG, 1998 - 123pp gelijmd, paperback - Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid 52 goede staat Tweedehands; Christendom; Geestelijke Gezondheidzorg; Levensbeschouwing in de gezondheidszorg 1100002988 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Mair unter der Eggen, prof. Albuin - De wonderwereld der natuur: I. De kosmos Nederlandse bewerking onder supervisie van dr. M.A. Bruna Maaseik, Romen & Zonen, 1956 - geïllustreerd met tekeningen en 95 foto's - 456pp ingenaaid, rood linnen met stofomslag goede staat - s.o. wat beschadigd, band wat vuil, roestvlekjes op snede, verder goed Tweedehands; Polulair Wetenschappelijke Boeken; Kosmologie; Natuurbeschouwing 1100003084 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Mather, Kirtley F. - Het gezicht van de aarde vert. dr. D.P. Erdlbrink Amsterdam, Contact, 1966 - rijkelijk geïllustreerd - 272pp ingenaaid, linnen goede staat - 28,5 x 22cm Tweedehands; Geologie; De Aarde 1100008633 - EUR 11.50 |
|
|
|
|
McClelland, Deke en Barbara Obermeier - Adobe Photoshop 7 voor dummies Amsterdam, Pearson Education, 2003 - geïllustreerd - 491pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Computerboek; Photoshop 1111022546 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Milgram, Stanley - Grenzeloze gehoorzaamheid - Experimenteel onderzoek Utrecht, Bruna, 1975 - 251pp gelijmd, paperback goede staat - leesvouwtjes in rug, band licht sleets, verder goed Tweedehands; Psychologie 1111072392 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Nauta, L.W. - Argumenten voor een kritische ethiek Amsterdam, Van Gennep, 1980 - 122pp gelijmd, paperback goede staat - achterplat verschoten, verder goed Tweedehands; Ethiek; Filosofie 1110101005 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Nimwegen, J. van - Grondslagen van de administratieve organisatie Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - geïllustreerd - 240pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 3 goede staat - roestvlekjes op enkele pagina's, verder goed Tweedehands; Bedrijfseconomie 1100004299 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Nuland, Sherwin B. - Artsen - Een biografie van de geneeskunde Amsterdam, Anthos, 1997 - geïllustreerd - 565pp gelijmd, linnen met stofomslag goede staat Tweedehands; Wetenschap; Geneeskunde 1111022579 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Onimus, Jean - Teilhard de Chardin en zijn geloof in het leven Utrecht, Het Spectrum, 1965 - 173pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Filosie 1111072401 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Pearse, Allan & Barbara - Waarom mannen liegen en vrouwen schoenen kopen vert. Monique Eggermont en Yvonne de Swart Utrecht, Het Spectrum, 7e dr., 2003 - 320pp gelijmd, paperback goede staat - leesvouw in rug, hoekjes wat sleets, verder goed Tweedehands; Psychologie; Man-Vrouwrelaties 1100011688 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Penzias, Erno - Informatie en intelligentie - Macht en beperking van de computertechnologie Amsterdam, Veen, 1990 - 189pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Computertechnologie 1111072433 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Rotterdam / Antwerpen, Universitaire Pers Rotterdam / Standaard Wetenschappelijke Uitgeverij, 1971 - 258pp ingenaaid, paperback met stofomslag - Keur der sociologie, Reeks 'Themata' goede staat - s.o. wat sleets, rug verschoten, verder goed Tweedehands; Rechtssociologie 1100006574 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Pincus, Lily - Je moet je niet groot houden - De zin van het rouwen oorspr. titel 'Death and the family' vert. uit het Engels Joost de Klerk Bloemendaal, Nelissen, 1977 - 231pp gelijmd, paperback goede staat - rug en randen verschoten, verder goed Tweedehands; Psychotherapie; Rouwverwerking; Verliesverwerking 1100003867 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Baarn, Bosch & Keuning, 1983 - 272pp gelijmd, paperback goede staat - band wat verkleurd, verder goed Tweedehands; Toekomstvraagstukken; Futurologie; Vredesvraagstukken 1100004287 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Post, dr. J.H. - De wieg der mensheid Amsterdam, Strengholt, 2e dr., z.j. - ill. drs. F. Koning (geïll. met foto's en tekeningen) - 306pp ingenaaid, halflinnen goede staat - hoekjes sleets, randen vergeeld, verder goed Tweedehands; Paleantologie; Prehistorische Mensen 1100003103 - EUR 8.50 |
|
|
|
|
Redactie Time-Life Boeken - Reis door het heelal - Ruimtevaarders Amsterdam, Time-Life Boeken, 1990 - geïllustreerd met kleurenfoto's en -illustraties - 144 gelijmd, (kunst)leer - Reis door het heelal goede staat Tweedehands; Sterrenkunde; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100004216 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Redactie Time-Life Boeken - Reis door het heelal - De nieuwe astronomie Amsterdam, Time-Life Boeken, 1990 - geïllustreerd met kleurenfoto's en -illustraties - 144 gelijmd, (kunst)leer - Reis door het heelal goede staat Tweedehands; Sterrenkunde; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100004214 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Riet, dr. A. van 't - August Bier en de homoeopathie met een woord vooraf door prof.dr. G.A. Lindeboom Leiden, Stafleu, 1979 - geïllustreerd met een aantal foto's - 319pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Proefschrift; Homeopathie; Medicijnen 1100009865 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Rip, Arie - Wetenschap als mensenwerk - Over de rol van de natuurwetenschap in de samenleving Baarn, Ambo, 2e dr., 1978 - 210pp gelijmd, paperback goede staat - band verschoten, randen sleets, verder goed Tweedehands; Natuurwetenschap en de Samenleving 1100006594 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Rondengate Marissen, J.Z. ten - Algemeene plantenteelt zesde druk bewerkt J. Elema Groningen/Den Haag, J.B. Wolters, 6e bew. dr., 1921 - geïllustreerd - 182pp ingenaaid, linnen - Geïllustreerde Land- en Tuinbouwbibliotheel redelijke staat - band sleets, voorhechting wat los, sticker geplakt op twee pagina's (over enkele woorden heen), verder goed Tweedehands; Plantenteelt; Landbouw 1100002466 - EUR 4.75 |
|
|
|
|
's-Gravenhage / Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2e dr., z.j. - 214pp ingenaaid, paperback redelijke staat - gebruikerssporen en aantekeningen, redelijk exemplaar Tweedehands; Psychologie; Schoolboek 1100009858 - EUR 2.50 |
|
|
|
|
Schaepman, Kees - Sisyphus in de delta? Ontwikkelingssamenwerking in Bangladesh met een voorwoord van Jan Pronk 's-Gravenhage / Amsterdam, Novib / Jan Mets, 1990 - 144pp gelijmd, paperback redelijk tot goede staat - vouw in rug, hoek voorplat en enkele pagina's, verder goed Tweedehands; Ontwikkelingssamenwerking in Bangladesh 1100006120 - EUR 3.00 |
|
|
|
|
Schopenhauer, Arthur - Insel-Almanach auf das Jahr 1985 - Schopenhauer herausgegeben von Wolfgang Schirmacher Frankfurt am Main, Insel Verlag, 1985 - illustriert - 249pp geleimt, Paperback Zustand: gut - Lesefalte in Rücken, sonst gut Tweedehands; Filosofie 1100009371 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Scott, Andrew (ed.) - Frontiers of science Oxford, Basil Blackwell, 1990 - illustrated - viii + 201pp sewn, hardback with dustjacket condition: good Tweedehands; Science 1100006570 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
's-Gravenhage, Excelsior, 1957 - 123pp ingenaaid, paperback goede staat - randjes wat sleets, iets vergeeld, verder goed Tweedehands; Christendom; Jodendom; Rechten; Proefschrift; Bijbelgeschiedenis 1100009721 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Sinclair, I.R. - Beginner's guide to integrated circuits London, Butterworth & Co, 1977 - 185pp glued, paperback - Beginner's Guides condition: good - spine sunned, otherwise good Tweedehands; Technology; Integrated Circuits 1100006854 - EUR 3.00 |
|
|
|
|
Smith, Manuel J. - Je hoeft niet bang te zijn - Hoe kom je van je angsten en fobieën af vert. Caspar Hendriks Baarn, Ambo, 2e dr., z.j. - 224pp gelijmd, paperback redelijk tot goede staat - randjes sleets, roestvlekjes op snede, verder goed Tweedehands; Psychologie; Angsten; Fobieën 1100008678 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Smolders, Piet - De geschiedenis van de luchtvaart: De ruimtevaart Rotterdam, Lekturama, 1983 - geïllustreerd - 144pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag - De Geschiedenis van de Luchtvaart goede staat - s.o. wat beschadigd, verder goed Tweedehands; Ruimtevaart; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100004369 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Groningen/Batavia, Noordhoff, 11e herz. dr., 1933 - 302pp ingenaaid, linnen goede staat Tweedehands; Handelsrecht; Schoolboeken 1100003110 - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Stevenson, Nancy - Excel 97 - Visuele Leermethode vert. uit het Engels Yvette Tetteroo Utrecht, Bruna, 3e dr., 1999 - geïllustreerd - 343pp gelijmd, paperback goede staat - als nieuw Tweedehands; Computerboeken 1100001084 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Dordrecht, Morks, 23e dr., 1991 - geïllustreerd - 622pp ingenaaid, linnen goede staat Tweedehands; Techniek; Werktuigbouwkunde; Machineonderdelen 1111033117 - EUR 19.50 |
|
|
|
|
Strabbing, Henk (m.m.v. dr. H. Wouters) - Volken en Stammen: Midden-Amerika Amsterdam, Amsterdam Boek, 1975 - rijkelijk geïllustreerd - 157pp ingenaaid, karton met stofomslag goede staat - 28 x 21cm Tweedehands; Antropologie; Midden-Amerika 1100010908 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Suchtelen, dr. Nico van - Tot het al-eene Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur/Wereldbibliotheek, 1927 - 335pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Beschouwend Proza; Filosofie 1100005075 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Swaan, Abram de - Perron Nederland Amsterdam, Meulenhoff, 1991 - 234pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Sociologie; Essays 1111072409 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Amsterdam, Voorheen Van Mantem & De Does, 2e herz. dr., 1920 - geïllustreerd - 208pp ingenaaid, halflinnen goede staat - kleine vochtvlek op onderkant band, verder goed Tweedehands; Electrotechnische Werktuigkunde 1100004387 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Tanghe, Arnoud & Els De Winter - Biologische psychiatrie - Feiten, mythes en vooroordelen - Boek 1 Antwerpen, Garant, 2004 - 223pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Psychologie 1111022543 - EUR 17.50 |
|
|
|
|
Thomen, James R. - Leaderschip in safety management New York, John Wiley & Sons, Inc., 1991 - 378pp sewn, hardcover with dustjacket condition: good Tweedehands; Industrial Safety-Management 1100006572 - EUR 50.00 |
|
|
|
|
Thompson, M.K. - Geriatrie voor de huisarts Deventer, Van Loghum Slaterus, 1971 - 141pp ingenaaid, paperback redelijk tot goede staat - band wat vuil, roestvlekjes op snede, hokjes gekruld, verder goed Tweedehands; Geriatrie 1100004403 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Thurow, Lester - Head to head - The coming economic battle among Japan, Europe, and America New York, William Morrow and Company, Inc., 1992 - 336pp sewn, halfcloth with dustjacket condition: good Tweedehands; Economic History; Economic Forecasting 1100006600 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Titulaer, Chriet - De mens in het heelal Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1977 - geïllustreerd - 152pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Tweedehands; Ruimtevaart; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken 1100004370 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
Treep, dr. A. - De onderneming en het monetaire vraagstuk Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - 226pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 6 goede staat - band licht sleets, enkele roesvlekjes, verder goed Tweedehands; Bedrijfseconomie 1100004292 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Philadelphia and Montreal, J.B. Lippincott Company, 13 ed., 1958 - illustrated - 734pp sewn, cloth with dustjacket condition: good - d.j. rubbed, edges d.j. worn, top edge spine a little worn, some foxing, otherwise good Tweedehands; Nutrition 1100004329 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Assen, Van Gorcum & Comp., 2e herz. dr., 1966 - xi + 226pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Bouwstenen voor de kennis der maatschappij nr.35 goede staat - vlekjes op band, randen s.o. wat sleets, verder goed Tweedehands; Sociologie 1100001852 - EUR 9.50 |
|
|
|
|
Visser, Joost - Dood als bevrijding - Overwegingen bij vrijwilige euthanasie Utrecht / Antwerpen, Kosmos-Z&K, 1996 - 142pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Maatschappelijke Vraagstukken; Euthanasie 1100007371 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Vleeschauwer, prof.dr. H.J. de - Op den drempel van de wijsbegeerte Antwerpen, De Sikkel, 2e uitgave, 1941 - 181pp ingenaaid, halfleer goede staat - band verkleurd, roestvlekjes op snede, verder goed Tweedehands; Filosofie 1100004423 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Weischedel, Wilhelm - Die philosophische Hintertreppe - 34 grosse Philosophen in Alltag und Denken München, DTV, 12. Auflage, 1984 - 301pp geleimt, Paperback - DTV 1119 Zustand: gut - Schnitt etwas schmutzig, einige Bleistift Notizen, sonst gut Tweedehands; Philosophie; Filosofie 1100009874 - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Rotterdam, Lemniscaat, 1986 - 175pp gelijmd, paperback - Paradigma goede staat - band wat sleets, verder goed Tweedehands; Geneeskunde; Alternatieve Geneeskunde 1111072406 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Nijmegen, KSGV/Valkhof Pers, 1997 - 64pp gelijmd, paperback - Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid 50 goede staat Tweedehands; Christendom; Geestelijke Gezondheidzorg; Levensbeschouwing in de gezondheidszorg 1100002976 - EUR 3.80 |
|
|
|
|
White, Sheldon & Barbara Notkin White - De kinderjaren - Zichzelf ontdekken en de wereld vert. uit het Engels L.H. Punt Amsterdam/Hasselt, Kosmos/Heideland-Orbis, 1981 - geïllustreerd met foto's - 125pp ingenaaid, karton - Wij mensen goede staat Tweedehands; Psychologie; Kinderen; Ontwikkelingspsychologie 1100001848 - EUR 5.25 |
|
|
|
|
Wood, Robert J. with Max Gunther - Confessions of a PR man New York, Nal Books, 1988 - 269pp glued, half cloth with dustjacket condition: good - spine a little sunned, otherwise good Tweedehands; Public Relations; Autobiographie 1100006797 - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Zijderveld, Anton C. - Waarom wij lachen - Over de grap, de spot en de oorsprong van humor Amsterdam, Cossee, 2011 - 206pp gelijmd, paperback goede staat Tweedehands; Psychologie; Oorsprong Humor 1111072416 - (oorspr. prijs: 18.90) - EUR 10.00 |
|
|
|