Wetenschap en studie

 

[ Home | End | Winkelwagen | mail@matildasboek.nl ]

 

Anoniem - Top Know-How - Het beste over Word

vert. uit het Duits Fontline, Nijmegen

Brussel/Haarlem, Easy Computing, 1e dr., 1996 - geïllustreerd - 460pp gelijmd, paperback

goede staat - als nieuw

Tweedehands; Computerboeken; Word

1100001212 - EUR 7.25

 

 

anoniem - Nederlandse Parke-Davis catalogus met therapeutisch register

Amsterdam, H.I.A.M., 1958 - geïllustreerd - 69pp ingenaaid, linnen

goede staat - met prijslijst

Tweedehands; Medicijnencatalogie

1100004388 - EUR 9.00

 

 

Atkins, P.W. - Molekulen - Chemie in drie dimensies

Maastricht, Natuur & Techniek, 1990 - geïllustreerd - 192pp ingenaaid, linnen met stofomslag

goede staat

Tweedehands; Chemie

1111033116 - EUR 12.50

 

 

Bartels, mr. J.A.C. - De persoon van de minderjarige

Deventer/Zwolle, Van Loghum Slaterus/Tjeenk Willink, 1979 - 150pp gelijmd paperback - Recht en Welzijn dl.3

goede staat - ex-bibexemplaar, geplastificeerd, naam school geschreven op titelblad en keerzijde achterplat, sticker op rug verder zeer goed

Tweedehands; Jeugdrecht; Recht

1100000766 - EUR 2.25

 

 

Baruch. dr. J.Z. arts - Zeg ja tegen de liefde - Het voorlichtingsboek voor de man en de vrouw in het moderne huwelijk

Den Haag/Antwerpen, Nederlandse Boekenclub, 1969 - 330pp gelijmd, (kunst)leer

goede staat

Tweedehands; Seksuele Voorlichting

1100004898 - EUR 3.50

 

 

Berger, dr. W.J., prof.dr. F.J.J. Buytendijk, dr. L.J.M. ter Steeg - Geloof in nood

Bilthoven, Ambo, 1974 - 55pp gelijmd, paperback - Tweede Serie Geestelijke Volksgezondheid 2-4

goede staat

Tweedehands; Christendom; Geestelijke Hulpverlening en geloof

1100003744 - EUR 3.50

 

 

Berlitz, Charles & William Moore - Het Roswellincident - Het geheim van de verongelukte UFO

vert. Richard W. Lodge & Anja Y. Lodge-Vogel

Amsterdam, Elsevier, 1982 - geïllustreerd - 192pp gelijmd, paperback

goede staat - leesvouw in rug, verder goed

Tweedehands; Populair Wetenschappelijke Boeken; Ufo's

1100008391 - EUR 4.80

 

 

Bigot, L.C.T. - Psychologie

Groningen, J.B. Wolters, 12e dr., 1952 - 202pp ingenaaid, halflinnen - Paedagogiek - Handboek voor opvoedkunde ten dienste van kweekscholen Deel I

goede staat - hoekje wat sleets, band wat vergeeld, schoolstempel, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1100009867 - EUR 9.00

 

 

Bigot, L.C.T., prof.dr. Ph. Kohnstamm en drs. B.G. Palland - Leerboek der psychologie

Groningen / Batavia, J.B. Wolters, 5e dr., 1954 - 462pp ingenaaid, linnen

goede staat - witte vlekjes op band, band wat vuil, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1100006598 - EUR 9.00

 

 

Bodechtel, J. en H.G. Gierloff-Emden - De aarde vanuit de ruimte

bew. drs. J.T. Brenner, met een bijdrage van drs. Chriet Titulaer

Bussum, Romen, 1975 - geïllustreerd met kleurenfoto's - 218pp gelijmd, paperback

goede staat - randjes wat sleets, folie laat wat los, verder goed

Tweedehands; Satelietfoto's; Ecologie; Weersvoorspelling; Voedselvoorziening; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100004336 - EUR 8.00

 

 

Boerwinkel, Feitse - Einde of nieuw begin - Onze maatschappij op de breuklijn

Bilthoven, Ambo, 1974 - 252pp gelijmd, paperback

goede staat - band licht sleets, verder goed

Tweedehands; Maatschappijstudies

1100004323 - EUR 5.50

 

 

Bölsche, W. - Het leven der liefde in de natuur; De mensch - Eene ontwikkelingsgeschiedenis der liefde; Ontwikkelingsgeschiedenis van het huwelijk, de zedelijkheid, en het schaamtegevoel; Van bacil tot aapmensch; Van zonnen en zonnestofjes; Op de menschenster: natuurbeschouwing en levensopvatting; Uit den sneeuwkuil - gedachten van en natuuronderzoeker; wat is de natuur? gevolgd door Charles Darwin in zijn leven en werken; Wereldblik; Natuurgeheimen (10 delen)

naar het Duitsch dr. B.C. Goudsmit, dr. A.J.C. Snijders, C.P.F. ter Kuile

Amsterdam, Gebr. Graauw, 5e/4e/5e/4e/3e/3e/3e/3e/3e/3e, 1927 - 344 + 359 + 356 + 300 + 406 + 368 + 319 + 270 + 363 + 284pp ingenaaid, bruin linnen

goede staat

Tweedehands; Populair Wetenschappelijke Boeken; Biologie; Psychologie; Moraliteit; Evolutie; Sexualiteit; Levensopvatting; Natuurbeschouwing

1100003082 - EUR 60.00

 

 

Bombard, dr. Alain - The Bombard story

original title 'Naufragé Volontaire' translated by Brian Connell

London, Readers Union/Andre Deutsch, 1955 - x + 234pp sewn, hardback with dust jacket

condition: good - slight foxing on d.j., otherwise good

Tweedehands; Non-Fiction; Experimental Science

1100001624 - EUR 7.00

 

 

Bosnak, Robert - Dromen met een aidspatiënt

Rotterdam, Lemniscaat, 1989 - 190pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Psychologie; Droomuitleg

1111033031 - EUR 6.00

 

 

Buma, dr. J.T. (red.) - Mens en milieu - 19e Nijmeegs symposion voor medische studenten: 1t/m5 november 1971

Nijmegen, Thoben Offset, 1971 - 211pp ingenaaid, paperback

goede staat - randjes iets sleets, opdracht voorin, verder goed

Tweedehands; Lezingen; Medische Wetenschap

1100004316 - EUR 4.50

 

 

Burne, Simon (red.) - Het heft in handen - Een eigen kijk op ontwikkeling

vert. Francine Spiering

Amsterdam / Den Haag, Jan Mets / Novib, 1995 - geïllustreerd met foto's - 167pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Ontwikkelingshulp

1100008107 - EUR 5.00

 

 

Burne, Simon (red.) - Het heft in handen - Een eigen kijk op ontwikkeling

oorspr. titel 'Let the dawn come: social development -looking behind the clichés' vert. uit het Engels Francine Spiering

Amsterdam/Den Haag, Jan Mets/Novib, 1995 - geïllustreerd met foto's - 167pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Ontwikkelingshulp

1100001856 - EUR 5.75

 

 

Burroughs, William J. e.a. - Het weer

Vianen, Aeropagus, 1996 - geïllustreerd - 288pp ingenaaid, karton

goede staat

Tweedehands; Natuurkunde; Meteorologie

1110101178 - EUR 10.00

 

 

Chesler, Phyllis - Over mannen

vert. Elise Marijns

Amsterdam, De Arbeiderspers, 1979 - 290pp ingenaaid, paperback - Synopsis

goede staat - leesvouw in rug, randjes licht sleets, verder goed

Tweedehands; Maatschappij; Men's Liberation

1100008857 - EUR 5.00

 

 

Claeys, Karel - Die Bibel bestätigt das Weltbild der Naturwissenschaft - Neues Beweisverfahren aus Etymologie, Kontext, Konkordanz und Naturwissenschaft

Stein am Rhein, Christina-Verlag, 1979 - 715pp broschiert, Leinen

Zustand: gut

Tweedehands; Spiritualiteit; Christendom; Bijbel en Wetenschap

1100011819 - EUR 8.00

 

 

Cools, A. en D. van Herwerden (red.) - Kinder- en jeugdpsychotherapie

Deventer, Van Loghum Slaterus, 1987 - 212pp ingenaaid, paperback

goede staat - randen wat sleets, verder goed

Tweedehands; Psychotherapie; Kinderen

1100011009 - EUR 4.00

 

 

Coolsaet, Bo & Laurens de Keyzer - Het penseel van de liefde - Leven en werk van de penis

Leuven, Van Halewyck, 1998 - geïllustreerd - 277pp gelijmd, paperback

goede staat - randjes wat sleets, verder goed

Tweedehands; Biologie; Penis

1111022551 - EUR 5.00

 

 

Daaleb, drs.P. van - Wij Nederlanders - Een sociologische verkenning

Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1967 - 256pp gelijmd, paperback - Aula 349

goede staat - hoekjes wat sleets, verder goed

Tweedehands; Sociologie

1100006257 - EUR 3.00

 

 

Dam, drs. J.P.A. van den - Mens en Medemens - aspecten der sociale werkelijkheid: Maatschappelijk werk - een poging tot verheldering

Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1958 - 152pp ingenaaid, paperback

goede staat - leesvouw in rug, verder goed

Tweedehands; Maatschappelijk Werk

1100002996 - EUR 4.50

 

 

Dekkers, Midas - Lief dier - Over bestialiteit

Amsterdam, Contact, 1998 - geïllustreerd - 224pp ingenaaid, paperback

goede staat

Tweedehands; Biologie; Dier en Mens; Bestialiteit

1111022550 - EUR 4.90

 

 

Dijk, Peter van en Simon Rozendaal - De Japanse uitdaging - De digitalisering van de samurai

Amsterdam, Bert Baker, 1983 - 142pp gelijmd, paperback - Contact Tijdsdocumenten

goede staat - hoekjes gekruld, verder goed

Tweedehands; Economie; Moderne Technologie; Bedrijfsleven; Overheid;Japan

1100008389 - EUR 4.50

 

 

Dinnerstein, Dorothy - Minotauris en meermin - Man-vrouw regelingen en menselijk onbehagen

Amsterdam, Feministische Uitgeverij Sara, 1983 - 327pp gelijmd, ppaperback

goede staat

Tweedehands; Vrouwenstudies

1111040134 - EUR 4.90

 

 

div. auteurs - Onze monumentale en mysterieuze natuur

oorspr. titel 'Marvels and mysteries of the world around us'

Amsterdam/Brussel, Reader's Digest, 1973 - geïllustreerd met talrijke tekeningen en kleurenfoto's - 320pp ingenaaid, linnen met stofomslag

goede staat - het verleden van onze planeet, krachten die de aarde veranderen, wonderen van het land en de zee, het imponerende hemelgewelf en de grote rijkdommen der aarde; 31 x 23,5cm; s.o. sleets, verder goed

Tweedehands; Natuur; Natuurfenomena; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100002472 - EUR 7.50

 

 

div. auteurs - De wondere wereld der natuur

Amsterdam, Reader's Digest, 1970 - geïllustreerd met kleurenfoto's en tekeningen - 320pp ingenaaid, groen (kunst)leer met goudopdruk en blinddruk en stofomslag

goede staat - natuur in de ruimste zin van het woord: van atomen tot dierenleven; 31,5 23,5cm; s.o. wat sleets, verder goed

Tweedehands; Natuur; Natuurfenoma; Flora; Fauna

1100002475 - EUR 6.00

 

 

div. samenstellers - Onze monumentale en mysterieuze natuur

Amsterdam, Reader's Digest, 1973 - rijkelijk geïllustreerd - 320pp ingenaaid, linnen

goede staat - 31 x 23cm

Tweedehands; Natuur; Aarde; Geologie

1100008641 - EUR 6.00

 

 

Doek, mr. J.E. en Slagter, mr. S. - Meer recht voor minderjarigen

Utrecht/Amsterdam, Werkverband Integratie Jeugdwelzijnswerk Nederland/Stichting Voor het kind, 2e herz. dr., 1976 - 116pp ingenaaid, paperback

goede staat - ex-bibexemplaar, geplastificeerd, stempel, sticker op rug verder goed

Tweedehands; Jeugdrecht; Recht

1100001184 - EUR 2.25

 

 

Evers, Ronald en Paul Rijnders - Paradoxale benaderingen - Een systematische toepasing vanuit twee modellen

Alphen aan den Rijn, Samson, 1982 - geïllustreerd - 290pp ingenaaid, paperback

goede staat - leesvouwtjes rug, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1111072435 - EUR 7.00

 

 

Fentener van Vlissingen, paul - Ondernemers zijn ezels

Amsterdam, Balans, 10e dr., 1995 - 191pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Essays; Ondernemen; Management

1109021110 - (oorspr. prijs: 14.75) - EUR 6.90

 

 

Finkielkraut, Allan - Een stem van de overkant

Amsterdam, Contact, 2001 - 108pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Filosofie

1111072429 - EUR 5.00

 

 

Fischer, dr. H.Th. (red.) - Van verre volken - Leven en bedrijf der vreemde volken

Utrecht, De Haan, 1946 - geïllustreerd - 395pp ingenaaid, linnen

goede staat - band gebruind, verder goed

Tweedehands; Antropologie

1100008415 - EUR 8.00

 

 

Foudraine, Jan - Wie is van hout… - Een gang door de psychiatrie

Bilthoven, Ambo, 2e dr., 1973 - 471pp gelijmd, paperback

redelijke staat - wat sleets en veel roestvlekken, verder goed

Tweedehands; Psychiatrie; Schizofrenie; Geestelijke Gezondheidszorg

1100009435 - EUR 4.90

 

 

Frankenhuis, dr. Maarten Th. - Variaties in voortplanting - Paren en baren in Artis

Organon, 1995 - geïllustreerd - 69pp ingenaaid, paperback

goede staat

Tweedehands; Wetenschap; Vruchtbaarheid bij Dieren

1111033026 - EUR 5.00

 

 

Freeman, Howard E. and Sol Levine - Handbook of medical sociology

New Jersey, Prentice Hall, 4th ed., 1989 - 548pp glued, hard cover

condition: good

Tweedehands; Medical Sociology

1100004311 - EUR 20.00

 

 

Froe, dr. A. de - De mens en zijn brein - Essays over aard en functie van de hersenen

Amsterdam, Meulenhoff, 1989 - 140pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Medische Wetenschap; Menselijk Brein; Essays

1100011574 - EUR 5.50

 

 

Froidure, E. - Paria's 57 - De onderbeloonden, De krotten en De moreel verlaten kinderen

vert. uit het Frans Marcel Polfliet

Brussel, Openluchtwerken, 1958 - geïllustreerd met foto's - 657pp ingenaaid, karton

goede staat - band wat sleets, verder goed

Tweedehands; Brussel; Armoede; Sociale Omstandheden

1100001912 - EUR 5.00

 

 

Fuchs, dr. Peter - Witte vlek op het zwarte werelddeel

vert. Jacques Stevens

Brussel, D.A.P. Reinaert Uitgaven, z.j. - 256pp ingenaaid, (kunst)leer - Wereld in Reeks 70

goede staat - enkele vlekjes op rug, verder goed

Tweedehands; Antropologie

1100005915 - EUR 4.00

 

 

Furnas, C.C. en McCarthy, Joe - Techniek

oorspr. titel 'The engineer' vert. uit het Engels Ph. Polderman

Amsterdam, Het Parool, 1968 - geïllustreerd met zw/w- en kleurenfoto's - 199pp gelijmd, karton

goede staat - 28 x 21cm; randjes wat sleets, verder goed

Tweedehands; Techniek; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100000209 - EUR 8.00

 

 

Geraedts, Frans & Leonard de Jong (red.) - Ergo cogito I - Tien filosofische lezingen

Groningen, Historische Uitgeverij, 1988 - 191pp ingenaaid, paperback

goede staat - franse pagina gehalveerd, verder goed

Tweedehands; Filosofie

1100011687 - EUR 6.00

 

 

Goddijn, H.P.M. - Max Weber - Zijn leven, werk en betekenis

Baarn, Ambo, 1980 - 344pp ingenaaid, paperback

goede staat - leesvouwtjes in rug, verder goed

Tweedehands; Sociale Wetenschap

1111072402 - EUR 10.00

 

 

Goldsmidt, Thijs - Darwins hofvijver - Een drama in het Victoriameer

Amsterdam, Prometheus, 1994 - geïllustreerd - 285pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Evolutietheorie; Faunabeheer

1111072437 - EUR 3.90

 

 

Haardt, mr. W.L. - Hoofdstukken bedrijfsrecht

Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - 153pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 4

goede staat - kleine beschadiging achterrand, verder goed

Tweedehands; Bedrijfseconomie

1100004298 - EUR 10.00

 

 

Hagoort, Peter en Rob Maessen (red.) - Geest, computer, kunst

Stichting Grafiet, 1986 - geïllustreerd - 321pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Filosofie

1111072403 - EUR 5.00

 

 

Hardison, O.B. jr. - Entering the maze - Identity and change in modern culture

New York / Oxford, Oxford University Press, 1981 - xvi + 304pp sewn, cloth with dustjacket

condition: good - d.j. somewhat sunned and worn, otherwise good

Tweedehands; Civilisation; 20th Century; Essays; Arts and Society; Technology and Civilisation; Popular Culture; United States; Popular Culture

1100006796 - EUR 9.00

 

 

Hartogh, A.V. - Het oude en nieuwe plattelandshuis - Deel 2: Technische installaties

Gorinchem, J. Noorduyn en Zoon, 1936 - geïllustreerd - 81pp ingenaaid, papieren omslag

redelijk tot goede staat - deel van tekst rug, band sleets en vuil, wat roest, verder goed

Tweedehands; Architectuur; Technische Huisinstallaties; Techniek

1100005820 - EUR 4.50

 

 

Hawking, Stephen - Het heelal - Verleden en toekomst van ruimte en tijd

Amsterdam, Bert Bakker, 1988 - 231pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Wetenschap; Natuurkunde

1111072371 - EUR 3.90

 

 

Heymans, dr. G. - Inleiding tot de psychologie (in twee bandjes)

Haarlem, De Erven F. Bohn, 3e ongew. dr., 1948 - 235 + 252pp ingenaaid, karton

goede staat - rug deel II verschoten, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1100009855 - EUR 15.00

 

 

Hite, Shere en Kate Colleran - Vrouwen en minnaars - Hite over relaties met mannen

vert. Anita C. van der Ven

Helmond, Helmond, 1989 - 208pp gelijmd, paperbackj

goede staat

Tweedehands; Seksualiteit; Vrouwen

1100011690 - EUR 5.90

 

 

Hof, ds. H. van 't - Handleiding cursus psychologie voor ziekenverzorgenden

Lochem, De Tijdstroom, 4e herz.dr., 1975 - 159pp ingenaaid, paperback

redelijk tot goede staat - band vergeeld, wat vlekjes op band, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1100004283 - EUR 5.00

 

 

Hooijmaijers, A.; Santema, D. en Valk, R.W. - Kansen voor kleuters

Groningen, Wolters-Noordhoff, 5e dr., 1992 - geïllustreerd met tekeningen en foto's - 87pp ingenaaid, paperback

redelijk tot goede staat - potloodaantekeningen, hoekjes geruld, verder goed

Tweedehands; (Basis)onderwijs; Didactiek; Kleuters

1100001014 - EUR 3.50

 

 

Houts, Marshall - De dode noemt de dader

oorspr. titel 'Where death delights. The story of dr. Milton Helpern and forensic medicine.' vert. uit het Engels

Amsterdam, Wetenschappelijke Uitgeverij, 1969 - 262pp gelijmd, paperback

goede staat - randjes gekruld, rug verschoten, verder goed

Tweedehands; Gerechtelijke Geneeskunde; Pathalogie

1100003105 - EUR 7.50

 

 

Howard, Jane - Margeret Mead - A life: The renowned anthropologist whose greatest adventure was her magnificent life

New York, Fawcett Columbine, 1984 - illustrated with bl.&wh. foto's - 528pp glued, paperback

condition: good - spine sunned, corner curled, otherwise good

Tweedehands; Biography; Margaret Mead; Anthropology

1100007315 - EUR 6.50

 

 

Hsü, Kenneth J. - Het grote uitsterven - Kosmische catastrofes, dinosaurussen en de evolutietheorie

vert. Jos den Bekker

Amsterdam, Meulenhoff, 1988 - 303pp gelijmd, paperback

goede staat - leesvouwen in rug, randje licht sleets, verder goed

Tweedehands; Wetenschap; Geologie; Uitsterven Dinosaurussen; Tegengeluid Darwinisme

1100009317 - EUR 8.00

 

 

Jansen, A. en Pronk, H.J.A. - Aadrijkskunde & didactiek

Groningen, Wolters-Noordhoff, 2e dr., 1988 - geïllustreerd met tekeningen - 233pp ingenaaid, paperback

redelijke staat - potloodaantekeningen, wat vouwen, verder goed

Tweedehands; Aardrijkskunde; Onderwijs; Didactiek

1100000423 - EUR 4.50

 

 

Kerkhoven, dr.ir. C.L.M. - De grondslagen der loontechniek

Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - geïllustreerd met grafieken - 165pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 5

redelijk tot goede staat - beschadigingen in het linnen bij de knepen en rechterrand voorplat, verder goed

Tweedehands; Bedrijfseconomie

1100004291 - EUR 8.50

 

 

Klinkert, J.J. - Inleiding in de medische sociologie

Assen, Van Gorcum, 4e herz. dr., 1988 - 193pp ingenaaid, paperback

goede staat - randjes iets sleets, verder goed

Tweedehands; Sociologie; Medische Sociologie

1100010084 - EUR 6.00

 

 

Kok, M.J. - Huwelijk - Plus of min

Den Haag, Omniboek, z.j. - 190pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Psychologie; Huwelijken

1100009378 - EUR 4.00

 

 

Kousbroek, Rudy, Louis Boon, Henk Barendregt, Maarten 't Hart, J.H. van 't Hoff - Verbeeldingskracht en wetenschap

Amsterdam, Vereniging voor Onderwijs, Kunst en Wetenschap, 1984 - 96pp ingenaaid, paperback met stofomslag

goede staat

Tweedehands; Lezingen; Wetenschap

1111072375 - EUR 7.50

 

 

Kruithof, Jaap - Het humanisme

Berchem, EPO, 2001 - 279pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Humanisme

1111072367 - (oorspr. prijs: 25.00) - EUR 11.00

 

 

Laeyendecker, L., P.P.G. Hodiamont, A.J. Baart en A.J.M. van den Hoogen - Sociale overbodigheid

Nijmegen, KSVG, 1998 - 123pp gelijmd, paperback - Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid 52

goede staat

Tweedehands; Christendom; Geestelijke Gezondheidzorg; Levensbeschouwing in de gezondheidszorg

1100002988 - EUR 4.00

 

 

Mair unter der Eggen, prof. Albuin - De wonderwereld der natuur: I. De kosmos

Nederlandse bewerking onder supervisie van dr. M.A. Bruna

Maaseik, Romen & Zonen, 1956 - geïllustreerd met tekeningen en 95 foto's - 456pp ingenaaid, rood linnen met stofomslag

goede staat - s.o. wat beschadigd, band wat vuil, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Polulair Wetenschappelijke Boeken; Kosmologie; Natuurbeschouwing

1100003084 - EUR 6.50

 

 

Mather, Kirtley F. - Het gezicht van de aarde

vert. dr. D.P. Erdlbrink

Amsterdam, Contact, 1966 - rijkelijk geïllustreerd - 272pp ingenaaid, linnen

goede staat - 28,5 x 22cm

Tweedehands; Geologie; De Aarde

1100008633 - EUR 11.50

 

 

McClelland, Deke en Barbara Obermeier - Adobe Photoshop 7 voor dummies

Amsterdam, Pearson Education, 2003 - geïllustreerd - 491pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Computerboek; Photoshop

1111022546 - EUR 15.00

 

 

Milgram, Stanley - Grenzeloze gehoorzaamheid - Experimenteel onderzoek

Utrecht, Bruna, 1975 - 251pp gelijmd, paperback

goede staat - leesvouwtjes in rug, band licht sleets, verder goed

Tweedehands; Psychologie

1111072392 - EUR 15.00

 

 

Nauta, L.W. - Argumenten voor een kritische ethiek

Amsterdam, Van Gennep, 1980 - 122pp gelijmd, paperback

goede staat - achterplat verschoten, verder goed

Tweedehands; Ethiek; Filosofie

1110101005 - EUR 3.50

 

 

Nimwegen, J. van - Grondslagen van de administratieve organisatie

Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - geïllustreerd - 240pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 3

goede staat - roestvlekjes op enkele pagina's, verder goed

Tweedehands; Bedrijfseconomie

1100004299 - EUR 10.00

 

 

Nuland, Sherwin B. - Artsen - Een biografie van de geneeskunde

Amsterdam, Anthos, 1997 - geïllustreerd - 565pp gelijmd, linnen met stofomslag

goede staat

Tweedehands; Wetenschap; Geneeskunde

1111022579 - EUR 9.00

 

 

Onimus, Jean - Teilhard de Chardin en zijn geloof in het leven

Utrecht, Het Spectrum, 1965 - 173pp ingenaaid, paperback

goede staat

Tweedehands; Filosie

1111072401 - EUR 6.00

 

 

Pearse, Allan & Barbara - Waarom mannen liegen en vrouwen schoenen kopen

vert. Monique Eggermont en Yvonne de Swart

Utrecht, Het Spectrum, 7e dr., 2003 - 320pp gelijmd, paperback

goede staat - leesvouw in rug, hoekjes wat sleets, verder goed

Tweedehands; Psychologie; Man-Vrouwrelaties

1100011688 - EUR 5.00

 

 

Penzias, Erno - Informatie en intelligentie - Macht en beperking van de computertechnologie

Amsterdam, Veen, 1990 - 189pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Computertechnologie

1111072433 - EUR 6.50

 

 

Peper, drs. Bram en mr. drs. Kees Schuyt (samenstelling en inleiding) - Proeven van rechtssociologie uit het werk van Vilhelm Aubert

Rotterdam / Antwerpen, Universitaire Pers Rotterdam / Standaard Wetenschappelijke Uitgeverij, 1971 - 258pp ingenaaid, paperback met stofomslag - Keur der sociologie, Reeks 'Themata'

goede staat - s.o. wat sleets, rug verschoten, verder goed

Tweedehands; Rechtssociologie

1100006574 - EUR 7.00

 

 

Pincus, Lily - Je moet je niet groot houden - De zin van het rouwen

oorspr. titel 'Death and the family' vert. uit het Engels Joost de Klerk

Bloemendaal, Nelissen, 1977 - 231pp gelijmd, paperback

goede staat - rug en randen verschoten, verder goed

Tweedehands; Psychotherapie; Rouwverwerking; Verliesverwerking

1100003867 - EUR 5.00

 

 

Polak, Fred - Wereldvrede blijft - Hoe Goliath door David met een ultraklein wapen opnieuw kan worden geveld

Baarn, Bosch & Keuning, 1983 - 272pp gelijmd, paperback

goede staat - band wat verkleurd, verder goed

Tweedehands; Toekomstvraagstukken; Futurologie; Vredesvraagstukken

1100004287 - EUR 5.00

 

 

Post, dr. J.H. - De wieg der mensheid

Amsterdam, Strengholt, 2e dr., z.j. - ill. drs. F. Koning (geïll. met foto's en tekeningen) - 306pp ingenaaid, halflinnen

goede staat - hoekjes sleets, randen vergeeld, verder goed

Tweedehands; Paleantologie; Prehistorische Mensen

1100003103 - EUR 8.50

 

 

Redactie Time-Life Boeken - Reis door het heelal - Ruimtevaarders

Amsterdam, Time-Life Boeken, 1990 - geïllustreerd met kleurenfoto's en -illustraties - 144 gelijmd, (kunst)leer - Reis door het heelal

goede staat

Tweedehands; Sterrenkunde; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100004216 - EUR 10.00

 

 

Redactie Time-Life Boeken - Reis door het heelal - De nieuwe astronomie

Amsterdam, Time-Life Boeken, 1990 - geïllustreerd met kleurenfoto's en -illustraties - 144 gelijmd, (kunst)leer - Reis door het heelal

goede staat

Tweedehands; Sterrenkunde; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100004214 - EUR 10.00

 

 

Riet, dr. A. van 't - August Bier en de homoeopathie

met een woord vooraf door prof.dr. G.A. Lindeboom

Leiden, Stafleu, 1979 - geïllustreerd met een aantal foto's - 319pp ingenaaid, paperback

goede staat

Tweedehands; Proefschrift; Homeopathie; Medicijnen

1100009865 - EUR 15.00

 

 

Rip, Arie - Wetenschap als mensenwerk - Over de rol van de natuurwetenschap in de samenleving

Baarn, Ambo, 2e dr., 1978 - 210pp gelijmd, paperback

goede staat - band verschoten, randen sleets, verder goed

Tweedehands; Natuurwetenschap en de Samenleving

1100006594 - EUR 6.00

 

 

Rondengate Marissen, J.Z. ten - Algemeene plantenteelt

zesde druk bewerkt J. Elema

Groningen/Den Haag, J.B. Wolters, 6e bew. dr., 1921 - geïllustreerd - 182pp ingenaaid, linnen - Geïllustreerde Land- en Tuinbouwbibliotheel

redelijke staat - band sleets, voorhechting wat los, sticker geplakt op twee pagina's (over enkele woorden heen), verder goed

Tweedehands; Plantenteelt; Landbouw

1100002466 - EUR 4.75

 

 

Rooij, P.J. de, C. Veeneklaas en E. Velema - Psychologische verkenningen - Ten dienste van het nijverheidsonderwijs voor meisjes

's-Gravenhage / Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2e dr., z.j. - 214pp ingenaaid, paperback

redelijke staat - gebruikerssporen en aantekeningen, redelijk exemplaar

Tweedehands; Psychologie; Schoolboek

1100009858 - EUR 2.50

 

 

Schaepman, Kees - Sisyphus in de delta? Ontwikkelingssamenwerking in Bangladesh

met een voorwoord van Jan Pronk

's-Gravenhage / Amsterdam, Novib / Jan Mets, 1990 - 144pp gelijmd, paperback

redelijk tot goede staat - vouw in rug, hoek voorplat en enkele pagina's, verder goed

Tweedehands; Ontwikkelingssamenwerking in Bangladesh

1100006120 - EUR 3.00

 

 

Schopenhauer, Arthur - Insel-Almanach auf das Jahr 1985 - Schopenhauer

herausgegeben von Wolfgang Schirmacher

Frankfurt am Main, Insel Verlag, 1985 - illustriert - 249pp geleimt, Paperback

Zustand: gut - Lesefalte in Rücken, sonst gut

Tweedehands; Filosofie

1100009371 - EUR 5.00

 

 

Scott, Andrew (ed.) - Frontiers of science

Oxford, Basil Blackwell, 1990 - illustrated - viii + 201pp sewn, hardback with dustjacket

condition: good

Tweedehands; Science

1100006570 - EUR 9.00

 

 

Sikkema, Romko Koert - De lening in het oude testament (Bijdrage tot de kennis van het vraagstuk van schuld en aansprakelijkheid)

's-Gravenhage, Excelsior, 1957 - 123pp ingenaaid, paperback

goede staat - randjes wat sleets, iets vergeeld, verder goed

Tweedehands; Christendom; Jodendom; Rechten; Proefschrift; Bijbelgeschiedenis

1100009721 - EUR 7.00

 

 

Sinclair, I.R. - Beginner's guide to integrated circuits

London, Butterworth & Co, 1977 - 185pp glued, paperback - Beginner's Guides

condition: good - spine sunned, otherwise good

Tweedehands; Technology; Integrated Circuits

1100006854 - EUR 3.00

 

 

Smith, Manuel J. - Je hoeft niet bang te zijn - Hoe kom je van je angsten en fobieën af

vert. Caspar Hendriks

Baarn, Ambo, 2e dr., z.j. - 224pp gelijmd, paperback

redelijk tot goede staat - randjes sleets, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Psychologie; Angsten; Fobieën

1100008678 - EUR 4.00

 

 

Smolders, Piet - De geschiedenis van de luchtvaart: De ruimtevaart

Rotterdam, Lekturama, 1983 - geïllustreerd - 144pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag - De Geschiedenis van de Luchtvaart

goede staat - s.o. wat beschadigd, verder goed

Tweedehands; Ruimtevaart; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100004369 - EUR 7.00

 

 

Spaander, mr.dr. M. - Handelsrecht voor HBS 5 j.c.A. voor handelsscholen en handelswetenschappelijke examens en voor zelfstudie

Groningen/Batavia, Noordhoff, 11e herz. dr., 1933 - 302pp ingenaaid, linnen

goede staat

Tweedehands; Handelsrecht; Schoolboeken

1100003110 - EUR 11.00

 

 

Stevenson, Nancy - Excel 97 - Visuele Leermethode

vert. uit het Engels Yvette Tetteroo

Utrecht, Bruna, 3e dr., 1999 - geïllustreerd - 343pp gelijmd, paperback

goede staat - als nieuw

Tweedehands; Computerboeken

1100001084 - EUR 6.50

 

 

Stolk, ir. Jac., ir. T.J. Ruijter & ir. W. Kok - Machineonderdelen - Constructie-elementen voor de aandrijftechniek

Dordrecht, Morks, 23e dr., 1991 - geïllustreerd - 622pp ingenaaid, linnen

goede staat

Tweedehands; Techniek; Werktuigbouwkunde; Machineonderdelen

1111033117 - EUR 19.50

 

 

Strabbing, Henk (m.m.v. dr. H. Wouters) - Volken en Stammen: Midden-Amerika

Amsterdam, Amsterdam Boek, 1975 - rijkelijk geïllustreerd - 157pp ingenaaid, karton met stofomslag

goede staat - 28 x 21cm

Tweedehands; Antropologie; Midden-Amerika

1100010908 - EUR 5.00

 

 

Suchtelen, dr. Nico van - Tot het al-eene

Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur/Wereldbibliotheek, 1927 - 335pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek

goede staat

Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Beschouwend Proza; Filosofie

1100005075 - EUR 5.00

 

 

Swaan, Abram de - Perron Nederland

Amsterdam, Meulenhoff, 1991 - 234pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Sociologie; Essays

1111072409 - EUR 6.00

 

 

Swierstra, R. - Electrotechnische cursus: Wertuigkunde voor den elecrotechnicus - ten dienste van het meer uitgebreid en middelbaar technisch onderwijs

Amsterdam, Voorheen Van Mantem & De Does, 2e herz. dr., 1920 - geïllustreerd - 208pp ingenaaid, halflinnen

goede staat - kleine vochtvlek op onderkant band, verder goed

Tweedehands; Electrotechnische Werktuigkunde

1100004387 - EUR 8.00

 

 

Tanghe, Arnoud & Els De Winter - Biologische psychiatrie - Feiten, mythes en vooroordelen - Boek 1

Antwerpen, Garant, 2004 - 223pp ingenaaid, paperback

goede staat

Tweedehands; Psychologie

1111022543 - EUR 17.50

 

 

Thomen, James R. - Leaderschip in safety management

New York, John Wiley & Sons, Inc., 1991 - 378pp sewn, hardcover with dustjacket

condition: good

Tweedehands; Industrial Safety-Management

1100006572 - EUR 50.00

 

 

Thompson, M.K. - Geriatrie voor de huisarts

Deventer, Van Loghum Slaterus, 1971 - 141pp ingenaaid, paperback

redelijk tot goede staat - band wat vuil, roestvlekjes op snede, hokjes gekruld, verder goed

Tweedehands; Geriatrie

1100004403 - EUR 4.50

 

 

Thurow, Lester - Head to head - The coming economic battle among Japan, Europe, and America

New York, William Morrow and Company, Inc., 1992 - 336pp sewn, halfcloth with dustjacket

condition: good

Tweedehands; Economic History; Economic Forecasting

1100006600 - EUR 6.50

 

 

Titulaer, Chriet - De mens in het heelal

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1977 - geïllustreerd - 152pp ingenaaid, linnen met stofomslag

goede staat

Tweedehands; Ruimtevaart; Astronomie; Populair Wetenschappelijke Boeken

1100004370 - EUR 7.50

 

 

Treep, dr. A. - De onderneming en het monetaire vraagstuk

Alphen aan den Rijn, Samson, 194X - 226pp ingenaaid, halflinnen - De moderne onderneming-Bedrijfseconomische vakstudies 6

goede staat - band licht sleets, enkele roesvlekjes, verder goed

Tweedehands; Bedrijfseconomie

1100004292 - EUR 10.00

 

 

various authors (Lenna F. Cooper, Edith M. Barber, Helen S. Mitchel, Henderika J. Rynbergen) - Nutrition in health and disease

Philadelphia and Montreal, J.B. Lippincott Company, 13 ed., 1958 - illustrated - 734pp sewn, cloth with dustjacket

condition: good - d.j. rubbed, edges d.j. worn, top edge spine a little worn, some foxing, otherwise good

Tweedehands; Nutrition

1100004329 - EUR 15.00

 

 

Vercruijsse, dr. E.V.W. - Het ontwerpen van een sociologisch ondrzoek - Uitgangspunten en richtlijnen

Assen, Van Gorcum & Comp., 2e herz. dr., 1966 - xi + 226pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Bouwstenen voor de kennis der maatschappij nr.35

goede staat - vlekjes op band, randen s.o. wat sleets, verder goed

Tweedehands; Sociologie

1100001852 - EUR 9.50

 

 

Visser, Joost - Dood als bevrijding - Overwegingen bij vrijwilige euthanasie

Utrecht / Antwerpen, Kosmos-Z&K, 1996 - 142pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Maatschappelijke Vraagstukken; Euthanasie

1100007371 - EUR 7.00

 

 

Vleeschauwer, prof.dr. H.J. de - Op den drempel van de wijsbegeerte

Antwerpen, De Sikkel, 2e uitgave, 1941 - 181pp ingenaaid, halfleer

goede staat - band verkleurd, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Filosofie

1100004423 - EUR 6.00

 

 

Weischedel, Wilhelm - Die philosophische Hintertreppe - 34 grosse Philosophen in Alltag und Denken

München, DTV, 12. Auflage, 1984 - 301pp geleimt, Paperback - DTV 1119

Zustand: gut - Schnitt etwas schmutzig, einige Bleistift Notizen, sonst gut

Tweedehands; Philosophie; Filosofie

1100009874 - EUR 3.90

 

 

Werbach, Melvyn R. - Geneeskunde op nieuw spoor - Integratie van reguliere en alternatieve geneeswijzen

Rotterdam, Lemniscaat, 1986 - 175pp gelijmd, paperback - Paradigma

goede staat - band wat sleets, verder goed

Tweedehands; Geneeskunde; Alternatieve Geneeskunde

1111072406 - EUR 5.00

 

 

Westhoff, Hanneke, Louis Ter Steeg, Paul Schnabel en Willem Berger - Op gepaste afstand - Over de veranderde relatie tussen ziel en zuil

Nijmegen, KSGV/Valkhof Pers, 1997 - 64pp gelijmd, paperback - Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid 50

goede staat

Tweedehands; Christendom; Geestelijke Gezondheidzorg; Levensbeschouwing in de gezondheidszorg

1100002976 - EUR 3.80

 

 

White, Sheldon & Barbara Notkin White - De kinderjaren - Zichzelf ontdekken en de wereld

vert. uit het Engels L.H. Punt

Amsterdam/Hasselt, Kosmos/Heideland-Orbis, 1981 - geïllustreerd met foto's - 125pp ingenaaid, karton - Wij mensen

goede staat

Tweedehands; Psychologie; Kinderen; Ontwikkelingspsychologie

1100001848 - EUR 5.25

 

 

Wood, Robert J. with Max Gunther - Confessions of a PR man

New York, Nal Books, 1988 - 269pp glued, half cloth with dustjacket

condition: good - spine a little sunned, otherwise good

Tweedehands; Public Relations; Autobiographie

1100006797 - EUR 11.00

 

 

Zijderveld, Anton C. - Waarom wij lachen - Over de grap, de spot en de oorsprong van humor

Amsterdam, Cossee, 2011 - 206pp gelijmd, paperback

goede staat

Tweedehands; Psychologie; Oorsprong Humor

1111072416 - (oorspr. prijs: 18.90) - EUR 10.00

 

 

 
 
 
[ Home | Winkelwagen | mail@matildasboek.nl ]
 

 

[ home | boekenwinkel | luisterboekenwinkel | tijdelijke acties | zoekmachine | bestellen | cadeauservice | winkelwagen | nieuwsbrief | leveringsvoorwaarden | afkortingen | etalage | wie zijn wij | contact & openingstijden ]