Naslagwerken en jaarboeken

 

 

[ Home | End | Winkelwagen | mail@matildasboek.nl ]

 

 

anoniem - Het glossarium Harlemense (circa 1440)

opnieuw uitgegeven met een inleiding, translitteratie en commentaar en van een alfabetische en retrograde index voorzien P.G.J. van Sterkenburg

's-Gravenhage, Mouton, 1973 - Facsimile's van Folio 1-33 - 432pp ingenaaid, linnen - Oude Nederlandse Woordenboeken - Reeks I: 14de en 15de eeuw - deel 1

goede staat - rug licht verschoten, kleine beschadiging aan onderkant rug, onderhoekjes wat gebutst, verder goed

Tweedehands; Glossaria; Latijn-Nederlands; 15e eeuw

1100005020 - EUR 35.00

 

 

Anoniem - Nieuwe geïllustreerde wereldatlas

Rotterdam, Lekturama, 1981 - geïllustreerd met kleurenfoto's, tekeningen, kaarten, grafieken - 112 + 64pp ingenaaid, (kunst)leer met goudopdruk en stofomslag

goede staat - 29 x 22,5cm; s.o. licht beschadigd en sleets, kleine beschadiging aan 1 pagina, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Atlassen

1100001140 - EUR 10.00

 

 

anoniem - Sesam Encyclopedie in tien delen

Baarn, Bosch & Keuning, 1972 - geïllustreerd - 9280 kolommen ingenaaid, (kunst)leer

goede staat - banden verschoten, butsjes in aantal banden, verder goed

Tweedehands; Encyclopedieën; Naslagwerken

1100004105 - EUR 45.00

 

 

anoniem - Sesam Encyclopedie in tien delen

Baarn, Bosch & Keuning, 1972 - geïllustreerd - 9280 kolommen ingenaaid, (kunst)leer

goede staat - ruggen verschoten, verder goed

Tweedehands; Encyclopedieën; Naslagwerken

1100004499 - EUR 45.00

 

 

Dijk, Herman van en anoniem - De dagen onzer jaren: een roman van Herman van Dijk 'Klein politiek pandoer' alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1959

met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten, hoogleraar te Utrecht

Baarn, Bosch & Keuning, z.j. - geïllustreerd met foto's - 250pp ingenaaid, blauw linnen met goudopdruk - Opgang-Serie

goede staat - rug sterk verschoten, verder goed

Tweedehands; Romans; Jaarboeken; Naslagwerken; Geschiedenis

1100002073 - EUR 10.00

 

 

div. redacteuren - Grote Lekturama wereldatlas: Afrika *

Rotterdam, Lekturama, 1986 - geïllustreerd met kaarten, foto's en tekeningen - 192pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag - Grote Lekturama Wereldatlas

goede staat - 37,5 x 27cm

Tweedehands; Atlassen; Landenbeschrijvingen

1100003957 - EUR 8.50

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1989 - twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1990 - geïllustreerd - 191pp gelijmd, karton

goede staat

Tweedehands; Naslagwerken; Jaarboeken

1100006465 - EUR 7.00

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1990 - twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1992 - geïllustreerd - 191pp gelijmd, karton

goede staat - lichte barstjes in voorplat (onopvallend), verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Jaarboeken

1100006456 - EUR 7.00

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1981, twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Utrecht/Antwerpen, Amsterdamboek (Spectrum), 1982 - geïllustreerd met foto's - 240pp gelijmd, karton

goede staat - 26 x 20,5cm

Tweedehands; Jaarboeken; Naslagwerken

1100000468 - EUR 8.50

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1969 - twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Haarlem, Spaarnestad, 1970 - geïllustreerd - 240pp gelijmd, karton

goede staat - band sleets, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Jaarboeken

1100006468 - EUR 4.50

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1970 - twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Haarlem, Spaarnestad, 1971 - geïllustreerd - 240pp gelijmd, karton

redelijk tot goede staat - band licht vuil, rug verschoten, randen sleets, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Jaarboeken

1100006471 - EUR 6.60

 

 

div. samenstellers - Atlas van de gehele wereld

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 17e dr. 348e-390e duizendtal, 1968 - geïllustreerd met kleurenkaarten - 236pp gelijmd, paperback

goede staat - 18 x 11,5cm; leesvouw in rug, kleine beschadiging aan voorplat, verder goed

Tweedehands; Atlassen

1100001015 - EUR 4.25

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1969 - twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Haarlem, Spaarnestad, 1970 - geïllustreerd - 240pp gelijmd, karton

redelijke staat - band sleets, 2 pagina's los, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Jaarboek

1100006995 - EUR 2.50

 

 

div. samenstellers - Aanzien 1940-1945, vijf jaar bezetting in Nederland en België

Amsterdam, Amsterdam Boek, 1975 - geïllustreerd met foto's - 216pp gelijmd, karton - Het Aanzien

redelijke staat - vrijwel alle pagina's zijn los, maar wel compleet, hoekjes sleets, verder goed

Tweedehands; Jaarboeken; Naslagwerken

1100002063 - EUR 4.25

 

 

div. samenstellers - Het aanzien van 1970, twaalf maanden wereldnieuws in beeld

Haarlem, De Spaarnestad, 1971 - geïllustreerd met foto's - 240pp gelijmd, karton

goede staat - 26 x 20,5cm

Tweedehands; Jaarboeken; Naslagwerken

1100000492 - EUR 8.50

 

 

Iversen, Frithjov en anoniem - De dagen onzer jaren: een roman van Frithjov Iversen 'En toen kwam de oogst' alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1960

met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten, hoogleraar te Utrecht

Baarn, Bosch & Keuning, z.j. - geïllustreerd met foto's - 251pp ingenaaid, blauw linnen met goudopdruk - Opgang-Serie

goede staat - randje rug sleets, rug licht verschoten, verder goed

Tweedehands; Romans; Jaarboeken; Naslagwerken; Geschiedenis

1100002074 - EUR 10.50

 

 

Käutner, Helmut en anoniem - De dagen onzer jaren: een roman van Hemult Käutner 'De grens' alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1 dec. 1956-31 dec. 1957

met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten, hoogleraar te Utrecht

Baarn, Bosch & Keuning, z.j. - geïllustreerd met foto's - 244pp ingenaaid, blauw (kunst)leer met goudopdruk - Opgang-Serie

goede staat - rug verschoten, licht scheefgelezen, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Romans; Jaarboeken; Naslagwerken; Geschiedenis

1100002072 - EUR 9.75

 

 

Kingma, J. en Grint, Damian (hoofdredactie) - Foto-atlas van landen en volkeren

Rotterdam, Lekturama, 1979 - geïllustreerd met kleurenfoto's en kaarten - 336pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag - Universum

goede staat - randjes s.o. wat beschadigd, rug verschoten, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Atlassen

1100002578 - EUR 10.00

 

 

Kingma, J. en Grint, Damian (hoofdredactie) - Foto-atlas van landen en volkeren

Rotterdam, Lekturama, 1979 - geïllustreerd met kleurenfoto's en kaarten - 336pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag - Universum

goede staat - randjes s.o. licht sleets, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Atlassen

1100002580 - EUR 11.50

 

 

Knaur,Th. - Knaurs medisch ABC - Encyclopedie voor gezondheid en ziekte

Ned. bewerking H. Olland

Schelle, De Goudvink, 1969 - geïllustreerd met tekeningen en foto's - 1046 + register gelijmd, (kunst)leer

goede staat

Tweedehands; Medische Encyclopedieën

1100005906 - EUR 9.00

 

 

Knaur,Th. - Knaurs medisch ABC - Encyclopedie voor gezondheid en ziekte

Ned. bewerking H. Olland

Zwolle, Erven J.J. Tijl, z.j. - geïllustreerd met tekeningen en foto's - 1046 + register gelijmd, (kunst)leer

goede staat

Tweedehands; Medische Encyclopedieën

1100003859 - EUR 9.00

 

 

Koesen, Wim (samenstelling) - Aanzien 45-50 - Vijf jaar wereldnieuws in beeld

Amsterdam, Amsterdam Boek, 1975 - geïllustreerd met zw.w.foto's - 215pp gelijmd, karton

goede staat

Tweedehands; Jaarboeken; 1945-1950

1100008607 - EUR 5.00

 

 

Meer, Akke van der en Martine Both (hoofdred.) - Winkler Prins Millennium - 1000-2000

Amsterdam, Elsevier, 1999 - geïllustreerd - 320pp ingenaaid, (kunst)leer met stofomslag

goede staat

Tweedehands; Naslagwerken

1100005904 - EUR 15.00

 

 

Prick van Wely, F. (bewerking) - Van Goor's Duits zakwoordenboek: Duits-Nederlands en Nederlands-Duits

Den Haag/Batavia, Van Goor Zonen, 5e dr., 1946 - 500pp ingenaaid, linnen

redelijke staat - band wat vuil en sleets, hoekje beschadigd, wat los in band, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Woordenboeken; Naslagwerken

1100002067 - EUR 4.50

 

 

redactie van Oosthoek's Encyclopedie - De Kleine Oosthoek (2 delen: A-K, L-Z)

Utrecht, Oosthoek, 1964 - geïllustreerd - 704 + 708pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk

goede staat - met uitklapbare kaarten; rug licht sleets en licht vergeeld, verder goed

Tweedehands; Naslagwerken; Encyclopedieën; Kleine Oosthoek

1100002533 - EUR 14.00

 

 

Spectrum - Spectrum Jaarboek 1988

behandelt het jaar 1987

Utrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1988 - geïllustreerd met foto's en tekeningen - 430pp ingenaaid, (kunst)leer met goudopdruk

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000762 - EUR 12.00

 

 

Terpstra, P. en anoniem - De dagen onzer jaren: een roman van Piet Korthuys 'Ik weet waar gij woont' alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1oct. 1951-30 sept. 1952

met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten

Baarn, Bosch & Keuning, 1954 - geïllustreerd met zw.w.foto's - 256pp ingenaaid, linnen met stofomslag - De dagen onzer jaren

goede staat - s.o. wat beschadigd, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Romans; Jaarboeken; Naslagwerken; Geschiedenis

1100003730 - EUR 11.00

 

 

Tollenaere, dr. F. de en dr. A.J. Persijn - Van Dale - Nieuw Handwoordenboek der Nederlandse Taal

's-Gravenhage, Martius Nijhoff, 8e opnieuw bew. en aangevulde dr., 1977 - 1188pp ingenaaid, linnen

goede staat - randjes band wat sleets, gebruiksvlek op schutbad en eerste pagina's, vocht- of vetvlekjes op achterplat, verder goed

Tweedehands; Woordenboeken; Naslagwerken

1100004325 - EUR 9.00

 

 

Veldhuizen, G. van en anoniem - De dagen onzer jaren: een roman van G. van Veldhuizen 'De zebra in de serre' alsmede een kroniek in foto's en tekst van hetgeen in ons land en in de wereld gebeurde in het jaar 1oct. 1954-30 sept. 1955

met een voorwoord van mr. L.W.G. Scholten

Baarn, Bosch & Keuning, 1955 - geïllustreerd met zw.w.foto's - 256pp ingenaaid, linnen met stofomslag - De dagen onzer jaren

goede staat - achterkant s.o. vuil, roestvlekjes op snede, verder goed

Tweedehands; Romans; Jaarboeken; Naslagwerken; Geschiedenis

1100003767 - EUR 11.00

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1970, jubileumuitgave

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1970 - geïllustreerd met foto's en tekeningen - 423pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Winkler Prins

goede staat - 26 x 17,5cm; stofomslag aan bovenrandje rug licht beschadigd; goed

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000648 - EUR 7.25

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Encyclopedisch Jaarboek 1977: een encyclopedisch verslag van het jaar 1976

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1977 - geïllustreerd met foto's - 392pp ingenaaid, bruin (kunst)leer met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000678 - EUR 7.00

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1973 - het jaar in woord en beeld: een encyclopedisch verslag van het jaar 1972

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1973 - geïllustreerd met foto's - 400pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000906 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins boek van het jaar 1967: al wat zich heeft voorgedaan in 1966 encyclopedisch geordend en tot een document van levende geschiedenis gerangschikt door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1967 - geïllustreerd met foto's - 368pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat - lichte vlek op rug, verder goed

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000938 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1974 - het jaar in woord en beeld: een encyclopedisch verslag van het jaar 1973

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1974 - geïllustreerd met foto's - 392pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100001128 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins boek van het jaar 1968: al wat zich heeft voorgedaan in 1967 encyclopedisch geordend en tot een document van levende geschiedenis gerangschikt door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1968 - geïllustreerd met foto's - 368pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100001216 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1971: een encyclopedisch verslag van het jaar 1970 samengesteld door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1971 - geïllustreerd met foto's en tekeningen - 400pp ingenaaid, groen linnen - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100002018 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1972: een encyclopedisch verslag van het jaar 1971 samengesteld door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1972 - geïllustreerd met foto's en tekeningen - 400pp ingenaaid, groen linnen - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100002019 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1973: een encyclopedisch verslag van het jaar 1972 samengesteld door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1973 - geïllustreerd met foto's en tekeningen - 400pp ingenaaid, groen linnen - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100002020 - EUR 7.00

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1977: een encyclopedisch verslag van het jaar 1976 samengesteld door de redactie van de Winkler Prins Encyclopedieën

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1977 - geïllustreerd met zw.w. en kleurenfoto's en tekeningen - 392pp ingenaaid, bruin (kunst)leer - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100002024 - EUR 9.75

 

 

Winkler Prins Redactie - Jaarboek Grote Winkler Prins 1970: een encyclopedisch verslag van het jaar 1969

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1970 - geïllustreerd met foto's - 423pp ingenaaid, bruin linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat - vlek op achterschutblad, verder goed

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100000450 - EUR 6.50

 

 

Winkler Prins Redactie - Winkler Prins Jaarboek 1971: een encyclopedisch verslag van het jaar 1970

Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1971 - geïllustreerd met foto's - 400pp ingenaaid, groen linnen met goudopdruk - Winkler Prins

goede staat

Tweedehands; Encyclopedie; Naslagwerken; Jaarboeken

1100001101 - EUR 6.50

 

 

 
 
[ Home | Winkelwagen | mail@matildasboek.nl ]
 

 

[ home | boekenwinkel | luisterboekenwinkel | tijdelijke acties | zoekmachine | bestellen | cadeauservice | winkelwagen | nieuwsbrief | leveringsvoorwaarden | afkortingen | etalage | wie zijn wij | contact & openingstijden ]