[ A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z ]
|
Amsterdam, Bert Bakker, 24e dr., 2007 - 316pp gelijmd, karton nieuw Nieuw; Nederlandse Literatuur; Bloemlezing Poëzie 9789035133013 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Alghieri, Dante - De goddelijke comedie - 15 CD-luisterboek voorgelezen en vertaald door Rob Brouwer - luisterduur 930 minuten Leiden, Primavera Pers, 2008 - 15 CD's nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Oude Literatuur 9789059970229 - EUR 49.90 |
|
|
|
|
anoniem - Het glossarium Harlemense (circa 1440) opnieuw uitgegeven met een inleiding, translitteratie en commentaar en van een alfabetische en retrograde index voorzien P.G.J. van Sterkenburg 's-Gravenhage, Mouton, 1973 - Facsimile's van Folio 1-33 - 432pp ingenaaid, linnen - Oude Nederlandse Woordenboeken - Reeks I: 14de en 15de eeuw - deel 1 goede staat - rug licht verschoten, kleine beschadiging aan onderkant rug, onderhoekjes wat gebutst, verder goed Tweedehands; Glossaria; Latijn-Nederlands; 15e eeuw 1100005020 - EUR 35.00 |
|
|
|
|
facsimile uitgave 1969 's-Gravenhage, Kruseman, 1969 - ingenaaid, kunstleer goede staat Tweedehands; Facsimile Uitgave van Beschryving van Zeeland 1751 1109021173 - EUR 40.00 |
|
|
|
|
anoniem - Hooglied (met gratis CD) voordracht van Bonheur Theaterbedrijf Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2005 - 29pp gelijmd, karton met CD nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Poëzie; Spiritualiteit; Jodendom; Christendom 9789025302191 - EUR 14.95 |
|
|
|
|
anoniem - De dood van koning Arthur vert. Sander Berg Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2003 - 233pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Middeleeuwen; Arthurroman N01015 - EUR 17.95 |
|
|
|
|
anoniem - Bijbel - Literaire editie div. vertalers Amsterdam / Heerenveen, Querido / Jongbloed, 2004 - 2399pp ingenaaid, karton nieuw - 13 x 21cm Nieuw; Christendom; Bijbel; Oude Literatuur N02636 - EUR 39.50 |
|
|
|
|
anoniem - Bijbel - Paralleleditie: De klassieke statenvertaling en De nieuwe Bijbelvertaling div. vertalers Heerenveen, Jongbloed, 2004 - ingenaaid, karton nieuw - 16 x 24cm Nieuw; Christendom; Bijbel; Statenvertaling; Nieuwe Bijbelvertaling N02637 - EUR 59.50 |
|
|
|
|
anoniem - Edda - Wat de Ilias is voor de Grieken is de Edda voor de noordse volken vert. Marcel Otten Amsterdam, Ambo, 9e herz. dr., 2010 - 428pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Oud-Noorse Literatuur; IJslandse Literatuur 9789026321412 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
anoniem - De historie vanden vier Heemskinderen bezorgd door Irene Spijker Amsterdam, Bert Bakker, 2005 - 397pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Deltareeks nieuw Nieuw; Oude Nederlandse Literatuur; Middeleeuwen; Karelroman N05954 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
samenstelling en vertaling: Corrie de Haan en Johan Oosterman Amsterdam, Querido, 1996 - 188pp gelijmd, paperback - Grifioen nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Middeleeuwen 9789021405865 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
anoniem / W.J.A. Jonckbloet - De korte mantel - Een Arturverhaal uit de dertiende eeuw vert. Jean Pierre Rawie en Driek van Wissen; ingeleid en toegelicht door W.P. Gerritsen Amsterdam, Bert Bakker, 2001 - 104pp gelijmd, paperback goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Middeleeuwen; Arthurverhaal 9789035123915 - (oorspr. prijs: 8.95) - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Amsterdam, Prometheus, 2002 - 207pp ingenaaid, paperback goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Secundaire Literatuur 9789044600995 - (oorspr. prijs: 23.00) - EUR 8.90 |
|
|
|
|
Arnim, Achim von - Der tolle Invalide und Fürst Ganzgott und Sänger Halbgott ungekürzte Texte Hamburg, Hamburger Lesehefte Verlag, 1962 - 40pp broschiert, papieren Umschlag Zustand: gut - einige Kugelschreibernotizen, Rücken etwas berieben, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Geschichten 1100004118 - EUR 1.50 |
|
|
|
|
Augustinus, Aurelius - Belijdenissen vert. Gerard Wijdeveld Amsterdam, Ambo, 2007 - 372pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Religie; Christendom; Oude Literatuur 9789026321023 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
complete and unabridged; afterword by David Pinching London, CRW Publishing ltd., 2003 - ill. Hugh Thomson - 590pp sewn, hardback with dustjacket - Collector's Library new New; English Literature; Novel N04966 - EUR 8.95 |
|
|
|
|
Austen, Jane - Verstand en gevoel - 2 CD-luisterboek (MP3-format) voorgelezen door V. Hilhorst; luisterduur ruim 11 uur Ermelo, Bookz, 2007 - 2 CD's nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Vertaalde Engelse Literatur; Roman 9789077707142 - EUR 19.95 |
|
|
|
|
Austen, Jane - Trots en vooroordeel - 2 CD-luisterboek (MP3-format) voorgelezen door V. Hilhorst; luisterduur ruim 12 uur Ermelo, Bookz, 2008 - 2 CD's nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Vertaalde Engelse Literatur; Roman 9789077707159 - EUR 19.95 |
|
|
|
|
Bacon, Francis - Over liefde, de dood en het leven - Een keuze uit de essays vert. Willem Dijkhuis; samenstelling en inleiding Bert Natter Amsterdam, Bert Bakker, 2005 - 112pp gelijmd, paperback goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; 16e Eeuw; 17e Eeuw 9789035128811 - (oorspr. prijs: 9.95) - EUR 3.90 |
|
|
|
|
met een toelichting van W. van den Berg Amsterdam, Querido, 1986 - 125pp gelijmd, paperback - Griffioen nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Reisbrieven N00356 - EUR 6.80 |
|
|
|
|
Beny, Rolof - De tijd der goden - In de voetsporen van Odysseus vert. Willem Enzinck Den Haag, W. Gaade, 1962 - geïllustreerd - 278pp ingenaaid, linnen goede staat - randen band licht sleets, vouwtje in hoekjes enkele pagina's, verder goed Tweedehands; Geschiedenis; Klassieke Oudheid; Reis van Odysseus 1100010067 - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Bilderdijk, Willem - Leven, ach! Wat zijt gij toch? - Bloemlezing uit de gedichten samenstelling Peter Zonneveld Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 20060 - 139pp gelijmd, paperback - Griffioenreeks nieuw Nieuw; Oude Nederlandse Literatuur; Romantiek; Poëzie N05956 - EUR 7.50 |
|
|
|
|
Boccaccio, Giovanni - Decamerone - Vijf erotische vertellingen - 1 CD-luisterboek voorgelezen door Erik Menkveld; speelduur ca. 65 minuten Amsterdam, Cossee, 2005 - 1 CD nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Verhalen 9789059360822 - EUR 9.95 |
|
|
|
|
Bonger, H. - Leven en werk van Dirk Volckertsz Coornhert Amsterdam, Van Oorschot, 1978 - 428pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Uitgeversrestant; Secundaire Literatuur; Biografie; Nederlandse Letterkunde; 16e Eeuw; 17e Eeuw; Coornhert 9789028204553 - (oorspr. prijs: 22.50) - EUR 8.90 |
|
|
|
|
Bontekoe, Willem Ysbrantsz - Het journaal van Bontekoe hertaald Thomas Rosenboom en ingeleid en geannoteerd Vibeke Roeper Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 3e dr., 2003 - 171pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Litertuur; Scheepsverslag; 17e Eeuw; Bontekoe 9789025303167 - EUR 8.95 |
|
|
|
|
voorwoord Geert Mak Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep - 253pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Dagboek; 18e Eeuw 9789025364199 - EUR 18.50 |
|
|
|
|
Brentano, Clemens - Gedichte - Eine Auswahl mit einem Nachwort herausgegeben von Paul Requadt Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1962 - 80pp broschiert, papieren Umschlag - Reclams Universal-Bibliothek Nr.6998 Zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Gedichte 1100004130 - EUR 2.00 |
|
|
|
|
Brontë, Emily - Wuthering Heights complete and unabridged; afterword by David Pinching London, CRW Publishing ltd., 2003 - 412pp sewn, hardback with dustjacket - Collector's Library new Nieuw; English Literature; Novel N05750 - EUR 8.95 |
|
|
|
|
Burgers, Thomas François - Dorp in het onderveld - Zuid-Afrikaanse verhalen samenstelling: Olf Praamstra Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2004 - 156pp gelijmd, paperback - Griffioen nieuw Nieuw; Zuid-Afrikaanse Literatuur; Verhalen N02250 - EUR 6.95 |
|
|
|
|
Caesar, Gaius Julius - Oorlog in Gallië (gevolgd door Aulus Hirtus' aanvulling) vert. Vincent Hunink Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep - 272pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Klassieke Literatuur; Verslag Oorlogsvoering 9789025306663 - EUR 10.95 |
|
|
|
|
Calis, Piet - Vondel - Het verhaal van zijn leven (1587-1679) Amsterdam, Meulenhoff, 2008 - geïllustreerd met katern reproducties - 464pp gelijmd, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Secundaire Literatuur; Letterkunde; Biografie; Vondel 9789029081481 - EUR 35.00 |
|
|
|
|
Casanova, Giacomo - De geschiedenis van mijn leven het beste uit zijn memoires, gekozen door Arthur Japin; vert. Theo Kars Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2006 - 319pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Vertaalde Italiaanse Literatuur; Oude Literatuur; 18e Eeuw; Memoires 9789025306700 - EUR 14.95 |
|
|
|
|
Cats, Jacob - Verhalen uit de Trou-ringh bezorgd door Johan Koppenol Amsterdam, Amsterdam University Press, 2003 - geïllustreerd - 135pp ingenaaid, paperback - Alfa-reeks nieuw Nieuw; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur 9789053566114 - EUR 17.25 |
|
|
|
|
Cervantes Saavedra, Miguel de - De vernuftige edelman Don Quichot van La Mancha vert. Barber van der Pol Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2005 - 968pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Roman N05719 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
Chaucer, Geoffrey - The Canterbury tales: The knyghtes tale - Unabridged 2 CD-audiobook read by Richard Bebb in Middle English - 2 hours 35 minutes Naxos, 2006 - 2 CD's jewelcase new Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Oude Literatuur; Middelengels 9789626344156 - EUR 20.95 |
|
|
|
|
read by Richard Bebb in Middle English - 2 hours 38 minutes Naxos, 2006 - 2 CD's jewelcase new Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Oude Literatuur; Middelengels 9789626344392 - EUR 20.95 |
|
|
|
|
toelichting en aantekeningen dr. J.J. Mak Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1954 - ill. Pam G. Reuter - 66pp ingenaaid, paperback - Najaarspremie 1956 Wereldbibliotheekvereniging goede staat - ter gelegenheid van het 200ste geboortejaar van Willem bilderdijk; randjes wat sleets Tweedehands; Oude Literatuur 1100007653 - EUR 3.30 |
|
|
|
|
vert. en toegelicht door H.W.A. van Rooijen-Dijkman en A.D. Leeman Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 4e dr., 2006 - 476pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Klassieke Literatuur; Retorica 9789025306724 - EUR 11.95 |
|
|
|
|
Colonna, Francesco - De droom van Poliphilus - Hypnerotomachia Poliphili vertaling, inleiding, noten en register Ike Cialona Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2006 - geïllustreerd - 475 +174pp ingenaaid, linnen met stofomslag, kapitaalband en leeslinten in cassette - De Gouden Reeks nieuw Nieuw; Vertaalde Oude Literatuur; Renaissance N05746 - EUR 59.95 |
|
|
|
|
Conscience, Henri - Het geluk van rijk te zijn - De podagrist Brussel, J. Lebègue & Cie, 1912 - ill. A. Gusman - 185pp ingenaaid, linnen goede staat - randen rug beschadigd, veel roest op pagina's, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Romans 1100005162 - EUR 7.80 |
|
|
|
|
Delanty, Greg and Michael Matto (ed.) - The word exchange - Anglo-Saxon poems in translation foreword by Seamus Heaney London, Norton, 2011 - 557pp glued, hardback with dustjacket new Nieuw; Oude Literatuur; Oud-Engelse Poëzie 9780393079012 - EUR 33.95 |
|
|
|
|
Dickens, Charles - Samuel Pickwick II vert. C.M. Mensing Amsterdam, E. & M. Cohen, z.j. - nieuwe geïllustreerde uitgave naar teekeningen van Phiz - 479pp ingenaaid, karton met stofomslag - Cohen-Editie 5 goede staat - s.o. beschadigd, roestvlekjes op band en snede, verder goed Tweedehands; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Romans 1100006420 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Dickens, Charles - Oliver Twist or The Parish Boy's Progress New York, Nelson Doubleday, Garden City, z.j. - 404pp sewn, cloth (2 colors) with goldprint condition: very good Tweedehands; English Literature; Old Literature; Novels 1100000848 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Dickens, Charles - Barnaby Rudge Amsterdam, De Arbeiderspers, z.j. - houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard - 646pp ingenaaid, linnen - 200.000-serie goede staat - rug vergeeld, roestvlekjes op snedes en enkele pagina's, verder goed Tweedehands; Vertaalde Literatuur; Romans 1100001429 - EUR 6.25 |
|
|
|
|
Diderot, Denis - De loslippige sieraden vert. Tatjana Daan Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2008 - 365pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Roman 9789025363635 - EUR 32.50 |
|
|
|
|
tweetalige editie: Latijn / Nederlands Leuven, Davidsfonds, 2009 - 287pp ingenaaid, paperback nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur 9789058266187 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
vert. Gerard Boter en Rob Brouwer Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2011 - 461pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Filosofie; Klassieke Oudheid 9789025368388 - EUR 34.95 |
|
|
|
|
Erasmus, Desiderius - Lof der zotheid of de dwaasheid gekroonde - Een pronkrede Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 14e dr., 2011 - 191pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Renaissance 9789025311636 - EUR 11.95 |
|
|
|
|
Erasmus, Desiderius - De Turkenkrijg vert. John Piolon Rotterdam, Ad. Donker, 2005 - 95pp gelijmd, paperback met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Renaissance N05951 - EUR 13.50 |
|
|
|
|
Erasmus, Desiderius - Lof der zotheid of de dwaasheid gekroonde - Een pronkrede vert. en aantekiningen Harm-Jan van Dam Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 13e dr., 2010 - geïllustreerd - 143pp gelijmd, karton met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur 9789025368005 - EUR 17.95 |
|
|
|
|
Erasmus, Desiderius - Lof der zotheid - 3 CD-luisterboek voorgelezen door Johanna ter Steege - in de vertaling van Harm-Jan van Dam Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2007 - 3 CD's digifile nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur 9789025311728 - EUR 17.50 |
|
|
|
|
Euripedes - Medea en Bakchanten vert. Gerard Koolschijn Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep - 153pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur; Toneelteksten 9789025367282 - EUR 18.95 |
|
|
|
|
London, Penguin Books, 1987 - 911pp glued, paperback - Penguin Classics condition: very good - edited by R.P.C. Mutter Tweedehands; English Literature; Old Literature; Novels 1100000807 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Fijnje-Luzac, Emilie - Myne beslommerde boedel - Brieven in ballingschap 1787-1788 ingeleid, verzorgd en geannoteerd Jacques J.M. Baartmans Vantilt, 2003 - 288pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Brieven; Eind 18e Eeuw; Patriottentijd; Politiek Vluchteling; Asiel N00809 - EUR 18.80 |
|
|
|
|
Fontaine, Jean de La - De verhalen van La Fontaine vert. Jan van den Berg Leuven, Davidsfodns / Clauwaert, 1996 - geïllustreerd - 405pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Verhalen 9789063063504 - (oorspr. prijs: 30.95) - EUR 7.90 |
|
|
|
|
Francken, Jan - Het einde van Johan van Oldenbarnevelt [beschreven zijn knecht Jan Francken] hertaald Thomas Rosenboom Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2005 - 103pp gelijmd, karton nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Geschiedenis; Persoonlijke Herinneringen; 17e Eeuw; Twaalfjarig Bestand N02919 - EUR 11.50 |
|
|
|
|
Franklin, Benjamin - Een praktische moralist vert. en ingeleid Jaap Buys Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1967 - 63pp ingenaaid, paperback - Najaarspremie 1967 Wereldbibliotheekvereniging goede staat - leesvouw in voorplat, band wat sleets, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur 1100007984 - EUR 2.50 |
|
|
|
|
Gartenære, Wernher der - Helmbrecht herausgegeben von Friedrich Panzer, 8., neubearbeitete Auflage besorgt von Kurt Ruh Tübingen, Max Niemeyer Verlag, 8. Auflage, 1968 - 93pp broschiert, Paperback - Altdeutsche Textbibliothek Nr.11 Zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur 1100004111 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
herausgegeben von Horst Steinmetz Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1965 - 159pp geleimt, Paperback - Universal-Bibliothek Nr.8973/74 zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Alte Literatur; Schauspiele 1100001991 - EUR 3.00 |
|
|
|
|
Gerbrandy, Piet - Het feest van Saturnus - De literatuur van het oude Rome Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep - 533pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Klassieke Letterkende 9789025364250 - EUR 16.50 |
|
|
|
|
met transcripties van de melodieën door C. Vellekoop Amsterdam, Bert Bakker, 2e dr., 2006 - 355pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Middeleeuwen; Liederen; Poëzie N04584 - EUR 19.95 |
|
|
|
|
Gotthelf, Jeremias - Die schwarze Spinne ungekürzte Texte Hamburg, Hamburger Lesehefte Verlag, o.J. - 72pp broschiert, papieren Umschlag Zustand: gut - Lesefalte in Einband, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Novelle 1100004117 - EUR 1.70 |
|
|
|
|
Grillparzer, Franz - Sappho - Ein Trauerspiel in fünf Aufzugen Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1961 - 79pp geleimt, Paperback - Universal-Bibliothek Nr.4378 zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Alte Literatur; Trauerspiele 1100001982 - EUR 2.75 |
|
|
|
|
Leiden, A.W. Sijthoff, 7e dr., z.j. - 339pp ingenaaid, linnen redelijke staat - rug beschadigd, vlekken op band, schutbladen vuil, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; 19e eeuw; Poëzie 1100005767 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Hauff, Wilhelm - Lichtenstein - Romantische Sage mit einer Einleitung von Julius Klaiber Berlin/Stuttgart, Verlag von Spemann, o.J. - 312pp broschiert, Leinen - Collection Spemann Zustand: gut - Rücken etwas beschädigt, Einband etwas gefleckt, Vorsatzblatt entfernt, sonst gut Tweedehands; Romane 1100004097 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Hebbel, Friedrich - Maria Magdalene - Ein bürgerliches Trauerspiel Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1963 - 87pp broschiert, papieren Umschlag - Reclams Universal-Bibliothek Nr.3173 Zustand: gut - Kugelschreibernotizen, Falte in Hinterfläche, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Schauspiele 1100004125 - EUR 1.00 |
|
|
|
|
Heine, Heinrich - Ideeën - Het boek Le Grand vert. Nico van Suchtelen Rotterdam, Ad Donker, 4e dr., 1972 - 79pp ingenaaid, paperback goede staat Tweedehands; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur 1100007095 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Leipzig, Philipp Reclam, juni 1921 - 780pp broschiert, Leinen mit Goldpräg Zustand: gut - Herausgegeben von Otto Lachmann und mit einer biografischen Einleitung versehen von Rudolf von Gottschall; 18 x 12cm; gotische Schrift; Rücken vergelbt, Schnitt fleckig, sonst gute Examplar Tweedehands; Deutsche Literatur 1100000509 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Heinsius, Daniel - De contemptu mortis - De verachting van de dood vert. Jan Bloemendal en Jan W. Steenbeek Amsterdam, Prometheus, 2005 - 515pp gelijmd, karton met stofomslag - Nederlandse Klassieken goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Renaissance; 17e Eeuw 9789035126800 - (oorspr. prijs: 39.90) - EUR 15.00 |
|
|
|
|
vert. W.E. Krul; inleiding B. Tromp Amsterdam, Boom, 2002 - 330pp gelijmd, paperback - Boom Klassiek nieuw Nieuw; Filosofie 9789053527924 - EUR 25.00 |
|
|
|
|
Hoffmann, E.T.A. - Klaas Vaak en andere verhalen vert. Anton Haakman Amsterdam, Athenaeum / Van Gennep & Polak, 2004 - 311pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Vertaalde Literatuur; Romantiek N05952 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 2010 - 403pp gelijmd, pocket - Athenaeum Pocket nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur 9789025367336 - EUR 7.95 |
|
|
|
|
vert. M.A. Schwartz Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 2008 - 680pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Klassieke Literatuur 9789025363895 - EUR 14.95 |
|
|
|
|
Hooft, P.C. - Nederlandse Historiën - Een keuze uit het grote verhaal van de Nederlandse Opstand samenstelling, hertaling en toelichting Frank van Gestel, Eddy Grootes en Jan de Jongste Amsterdam, Bert Bakker, 2007 - 346pp gelijmd, karton met stofomslag nieuw Nieuw; Geschiedenis; 16e Eeuw; 17e Eeuw; Nederlandse Opstand N06654 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
Hooft, P.C. - Liederen en gedichten samenstelling Johan Koppenol m.m.v. Emel Spaninks en Madeleine Vetten Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2004 - 172pp gelijmd, paperback - Griffioen nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Renaissance; Liederen en Gedichten 9789025301989 - EUR 6.95 |
|
|
|
|
Hooft, P.C. en S. Coster - Warenar bezorgd Jeroen Jansen Amsterdam, Bert Bakker, 2004 - geïllustreerd - 122pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Delta-Reeks nieuw Nieuw; Oude Literatuur; 17e Eeuw; Toneelstuk 9789035126534 - EUR 25.00 |
|
|
|
|
Hume, David - Het menselijke inzicht inleiding en vert. J. Kuin Amsterdam, Boom, 2002 - 213pp gelijmd, paperback - Boom Klassiek nieuw Nieuw; Filosofie N01648 - EUR 16.90 |
|
|
|
|
Leuven, Davidsfonds, 1992 - geïllustreerd - 112pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Middeleeuwen; Liederen 9789061527985 - (oorspr. prijs: 22.25) - EUR 8.90 |
|
|
|
|
Josephus, Flavius - De Joodse Oorlog & Uit mijn leven Amsterdam, Ambo, 2010 - 646pp gelijmd, karton met stofomslag nieuw Nieuw; Geschiedenis; Klassieke Oudheid 9789026322945 - EUR 49.95 |
|
|
|
|
Groningen, J.D. Dijk, z.j. - 48pp ingenaaid, papieren omslag goede staat - omslag sleets, verder goe Tweedehands; Gelegenheidsgedichtjes 1100005781 - EUR 6.00 |
|
|
|
|
Kant, Immanuel - Kritiek van de zuivere rede vert. Jabik Veenbaas en Willem Visser Amsterdam, Boom, 2004 - 689pp, ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Filosofie N01622 - EUR 49.50 |
|
|
|
|
Kate, J.J.L. ten - Dicht bij het vaderhuis - Lektuur aan den avond des levens Amsterdam, D.B. Centen, 1880 - 192pp ingenaaid, linnen redelijke staat - rande en rug sleets, scheuren in kneep, los in band, verder goed Tweedehands; Christendom; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; 19e eeuw; Bloemlezingen; Religieuze Werken 1100005772 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Klopstock, F.G. - Oden - Eine Auswahl Auswahl und Nachwort von Karl Ludwig Schneider Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1966 - 184pp broschiert, papieren Umschlag - Reclams Universal-Bibliothek Nr.1391-92 Zustand: gut - einige Markierungen, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Gedichte 1100004131 - EUR 2.00 |
|
|
|
|
Körner, Theodor - Körners Werke - Auswahl Leipzig, Buchandlung Gustav Fock, o.J. - ill. mit Titelbild von Körner - 532pp broschiert, Lederband mit ornamentaler Gold- und Blindpräg Zustand: gut - 16 x 11,5cm, gotische Schrift; Rücken vergelbt, Ecken bestossen, Unterseite stockfleckig (unauffällig), sonst gute Exemplar Tweedehands; Deutsche Literatur 1100000837 - EUR 17.00 |
|
|
|
|
Amsterdam, Querido, 1994 - 308pp gelijmd, paperback - Griffioen nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Poëzie voor 1850 N00355 - EUR 6.80 |
|
|
|
|
Nijmegen, SUN, 2001 - geïllustreerd - 389pp ingenaaid, paperback met flappen goede staat Uitgeversrestant; Letterkunde; Oude Literatuur 9789058750099 - (oorspr. prijs: 34.90) - EUR 12.50 |
|
|
|
|
Legendre, Marc & René Broens - Reynaert de Vos Amsterdam, Atlas, 2010 - ill. Marc Legendre - ingenaaid, paperback nieuw Nieuw; Graphic Novel; Oude Nederlandse Literatuur 9789045059402 - EUR 24.90 |
|
|
|
|
Lendering, Jona - Alexander de Grote - De ondergang van het Perzische Rijk Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2011 - geïllustreerd - 407pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Geschiedenis; Klassieke Oudheid; Griekenland; Alexander de Grote 9789025368470 - EUR 12.50 |
|
|
|
|
Rotterdam, M. Wijt & Zonen, 3e dr., 1859-60 - gravures op titelpagina's - 296 + 287 + 307 + 290pp ingenaaid, linnen goede staat - banden licht sleets en licht vuil, roestvlekjes op enkele pagina's, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Poëzie 1100005465 - EUR 40.00 |
|
|
|
|
Lennep, mr. J. van - Ferdinand Huyck Leiden, Sijthoff, 13e dr., z.j. - 436pp ingenaaid, rood linnen met goud- en zwartopdruk - Vijftig-Cents-Editie 2 goede staat - rug verschoten, butsje in rand, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Romans 1100003116 - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Lennep, mr. J. van - Poëtische werken (banden V, VI en VII): Mengelpoëzy (delen I, II en III) Rotterdam, M. Wijt & Zonen, 1861 - gravures op titelpagina's - 290 + 292 + 317pp ingenaaid, linnen redelijk tot goede staat - randjes rug en hoekjes sleets, banden licht vuil, een katern in deel 3 nogal los, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Poëzie 1100005464 - EUR 29.00 |
|
|
|
|
Lermontow, Michaïl - Een held van onze tijd vert. Aleida G. Schot Amsterdam, Pandora, 3e dr., 2003 - 295pp gelijmd, paperback - Pandora Klassiek nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Roman 9789025414702 - (oorspr. prijs: 10.00) - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Limburg Brouwer, P.A.S. van - Akbar - Een oosterse roman Utrecht/Antwerpen, Veen, 1984 - 225pp gelijmd, paperback - Amstelpaperback goede staat - putje en vouw in bovenrand voorplat, stickerbeschadiging op voorplat, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Romans 1100002608 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
Livius - Sinds de stichting van de stad Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 2010 - 330pp gelijmd, pocket - Athenaeum Pocket nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur 9789025367350 - EUR 7.95 |
|
|
|
|
Ludwig, Otto - Zwischen Himmel und Erde - Erzähling mit einem Nachwort von Konrad Nussbächer Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1968 - 264pp geleimt, Paperback - Universal-Bibliothek Nr.3494-96 zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Alte Literatur 1100001992 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Machiavelli, Niccolò - De heerser vert. Frans van Dooren Amsterdam, Athenaeum / Van Gennep & Polak, 20e dr., 2005 - 218pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Politieke Theorie N05950 - EUR 14.95 |
|
|
|
|
Mandeville, Bernard - Verzameld werk, deel 3: De fabel van de bijen vertaald en toegelicht door Arne C. Jansen Rotterdam, Lemniscaat, 2008 - 365pp ingenaaid, halflinnen nieuw Nieuw; Filosofie; Oude Literatuur; Beschouwend Proza 9789047700333 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
vertaald en toegelicht door Arne C. Jansen Rotterdam, Lemniscaat, 2007 - 469pp ingenaaid, halflinnen nieuw Nieuw; Filosofie; Oude Literatuur; Beschouwend Proza 9789056379087 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
vertaald en toegelicht door Arne C. Jansen Rotterdam, Lemniscaat, 2006 - 307pp ingenaaid, halflinnen nieuw Nieuw; Filosofie; Oude Literatuur; Beschouwend Proza 9789056377977 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
Mandeville, Bernard - De oorsprong van de eer en het nut van christelijkheid bij oorlog Rotterdam, Lemniscaat, 2010 - 311pp ingenaaid, halflinnen nieuw Nieuw; Filosofie; Oude Literatuur; Beschouwend Proza 9789047701620 - EUR 32.95 |
|
|
|
|
Maurik, Justus van - Krates - Een levensbeeld Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 5e dr., z.j. - 156pp ingenaaid, linnen redelijke staat - band sleets, ezeloortje in aantal pagina's, roestvlekjes, redelijk exemplaar Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Romans 1100003531 - EUR 3.80 |
|
|
|
|
Molière, I.P.B. de - Le tartuffe ou l'imposteur - Comédie en 5 actes novelle édition revue et augmentée; présentée par H.P. Salomon, préface de Maurice Baudin Paris, Didier, 1967 - illustrated - 134pp sewn, paperback - Les classiques de la civilisation française condition: fairly good - spine repaired with tape, user marks on cover, otherwise good Tweedehands; French Literature; Plays 1100004032 - EUR 4.00 |
|
|
|
|
vert. Marie H. van der Zyde Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2007 - 262pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Renaisance 9789025363178 - EUR 10.95 |
|
|
|
|
Mörike, Eduärd - Mozart auf der Reise nach Prag ungekürzte Texte Hamburg, Hamburger Lesehefte Verlag, o.J. - 55pp broschiert, papieren Umschlag Zustand: gut - Lesefalte in Einband, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Novelle 1100004116 - EUR 2.00 |
|
|
|
|
Multatuli - Woutertje Pieterse tweede deel bewerkt en in beeld gebracht door Jan Kruis Amsterdam, De Bezige Bij, 2010 - ill. Jan Kruis - 112pp ingenaaid, karton nieuw - oblong formaat: 40 x 29cm Nieuw; Nederlandse Literatuur; Beeldroman 9789023454946 - EUR 34.90 |
|
|
|
|
Multatuli - Woutertje Pieterse eerste deel bewerkt en in beeld gebracht door Jan Kruis Amsterdam, De Bezige Bij, 2007 - ill. Jan Kruis - 128pp ingenaaid, karton nieuw - oblong formaat: 40 x 29cm Nieuw; Nederlandse Literatuur; Beeldroman 9789023422792 - EUR 29.90 |
|
|
|
|
Novalis - De blauwe bloem - Heinrich van Ofterdingen vert. Ria van Hengel; nawoord Arnold Heumakers Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2006 - 223pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Vertaalde Oude Duitse Literatuur; Roman; 18e Eeuw 9789025336851 - EUR 22.50 |
|
|
|
|
vert. M. d'Hane-Scheltema Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 17e dr., 2011 - 447pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Klassieke Literatuur 9789025368487 - EUR 12.50 |
|
|
|
|
Paepe, Norbert (samenstelling en inleiding) - Heer Halewijn - Luisterliederen uit de middeleeuwen Leuven, Davidsfonds, 1991 - geïllustreerd - 103pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Middeleeuwen; Liederen 9789061527527 - (oorspr. prijs: 22.25) - EUR 8.90 |
|
|
|
|
vert. Gerard Koolschijn Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2010 - 58pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Religie; Christendom 9789025367619 - EUR 13.95 |
|
|
|
|
Pausanias - Beschrijving van Griekenland - Gids van toen voor de toerist van nu Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2011 - geïllustreerd - 365pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Reisverslagen; Griekenland 9789025367374 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
Petrarca - Het liedboek - Canzoniere tweetalige editie: Italiaans-Nederlands; vert. en toelichting Peter Verstegen Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2008 - 795pp ingenaaid, linnen met stofomslag in cassette nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Italiaanse Literatuur; Liederen 9789025363543 - EUR 54.95 |
|
|
|
|
Petrarca, Francesco - Sonnetten en andere gedichten vert. Frans van Dooren Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 5e herz. dr., 2004 - 149pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Poëzie 9789025341855 - EUR 9.95 |
|
|
|
|
Pfeijffer, Ilja Leonard - De Griekse mythen Amsterdam, Prometheus, 2010 - 245pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Nederlandse Literatuur; Griekse Mythen 9789044615562 - EUR 19.95 |
|
|
|
|
Plato - Politeia - De ideale staat Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 2010 - 421pp gelijmd, pocket - Athenaeum Pocket nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur; Filosofie 9789025367381 - EUR 7.95 |
|
|
|
|
Pleij, Herman - Het gevleugelde woord - Geschiedenis van de Nederlandse literatuur 1400-1560 Amsterdam, Bert Bakker, 2007 - geïllustreerd - 863pp ingenaaid, linnen met leeslint nieuw Nieuw; Nederlandse Letterkunde; Secundaire Literatuur; Middeleeuwen 9789035130449 - EUR 49.95 |
|
|
|
|
Plutarchus, Meijer P.A. - Plutarchus - Stoïsche tegenstrijdigheden Kampen, Klement, 2003 - 144pp ingebonden, hardback - Viator-reeks goede staat uitgeversrestant; filosofie, Stoa, klassieke oudheid 9789077070475 - (oorspr. prijs: 22.50) - EUR 7.90 |
|
|
|
|
Polo, Marco - Il Milione - Het originele reisverslag van Marco Polo bezorgd door Maria Bellonci Weesp, Fibula-Van Dishoeck, 1985 - 270pp ingenaaid, karton met stofomslag goede staat Tweedehands; Geschiedenis; Middeleeuwen; Reisverslag; Marco Polo 1111022591 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Potgieter, E.J. - Uit de nalatenschap van een dromer - Bloemlezing uit de gedichten samenstelling Jan Oosterholt Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2003 - 136pp gelijmd, paperback - Griffioenreeks nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Romantiek; Poëzie N01013 - EUR 6.95 |
|
|
|
|
Potgieter, E.J. - Marten Harpertsz. 1607-1609 Amsterdam, Wereldbibliotheek-Vereeniging, 1942 - geïllustreerd met knipsels van H.D. Voss - 72pp ingenaaid, karton goede staat - Sinterklaas-premie 1942 voor de leden der 'W.B.-Vereeniging'; schutblad ontbreekt, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur 1100003535 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Rossem, Cefas van &Hein van der Voort - Die Creol Taal - 250 years of Negerhollands texts Amsterdam, Amsterdam University Press, 1996 - XXII + 325pp ingenaaid, paperback goede staat Uitgeversrestant; Taalkunde; Negerhollands 9789053561348 - (oorspr. prijs: 22.50) - EUR 6.90 |
|
|
|
|
Ruyter, Michiel Adriaanszoon de - De reis van Michiel Adriaanszoon de Ruyter in 1664-1665 bezorgd P. Verhoog en L. Koelmans Zutphen, Walburg Pers, 2e dr., 2005 - geïllustreerd + kaart - 371pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Geschiedenis; Origineel Scheepsjournaal; 1664-1665; Strafexpeditie; De Ruyter N02885 - EUR 39.95 |
|
|
|
|
Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2007 - 207pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Klassieke Oudheid; Humor N06321 - EUR 14.95 |
|
|
|
|
vert. Mieke de Vos Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2e dr., 2004 - 78pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Klassieke Literatuur; Poëzie 9789025349837 - EUR 7.95 |
|
|
|
|
Scève, Maurice - Délie - Beeld van allerhoogste deugd: Honderd dizijnen vert. en nawoord Robert de Does; inleiding Rein Bloem Amsterdam, Atheneaum-Polak & Van Gennep, 1994 - geïllustreerd - 160pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Vertaalde Literatuur; Poëzie N03955 - EUR 28.67 |
|
|
|
|
Schasz, J.A. m.d. - Reize door het Aapenland voorwoord Gerrit Komrij; nawoord Peter Altena Nijmegen, Vantilt, 2007 - 127pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Satire 9789077503614 - EUR 13.50 |
|
|
|
|
Schiller, Friedrich von - Kabale und Liebe - Ein bürgerliches Trauerspiel ungekürzte Texte Hamburg, Hamburger Lesehefte Verlag, 1960 - 112pp broschiert, papieren Umschlag Zustand: gut - Kugelschreibernotizen, Lesefalte in Einband, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Schauspiele 1100004114 - EUR 2.00 |
|
|
|
|
Schlegel, Johann Elias - Canut - Ein Trauerspiel im Anhang: Johann Elias Schlegel: Gedanken zur Aufnahme des Dänischen Theaters; herausgegeben von Horst Steinmetz Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1967 - 128pp broschiert, papieren Umschlag - Reclams Universal-Bibliothek Nr.1391-92 Zustand: gut - einige Markierungen, sonst gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Schauspiele 1100004132 - EUR 1.80 |
|
|
|
|
Scott, Walter - Das schöne Mädchen von Perth nach einer Übersetzung gekürzte und bearbeitete Ausgabe Berlin, Verlag Neues Leben, 1964 - ill. Gerhard Goßmann - 407pp geleimt, Leinen mit Schutzumschlag Zustand: gut - Schutzumschlag beschädigt, Falte in Hinterflach und Ecken Seiten, sonst gut Tweedehands; Romane 1100001500 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Shakespeare, William - Shakespeare Werke: Band 1 und Band 2 herausgeber prof.dr. L.L. Schücking München, Knaur, o.J. - 1318 + 1343pp broschiert, Leinen - Knaur Klassiker Zustand: gut - Aufdruck Rücken etwas berieben, Forheftung zweiter band etwas lose, Falte in Ecke einiger Seiten, sonst gut Tweedehands; Englische Literatur; Schauspiele; Gedichte 1100004078 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Shakespeare, William - Hamlet - Prins van Denemarken - 3 CD-hoorspel gespeeld door Toneelgroep De Geest onder regie van Maarten Wansink Den Haag, Home Theater, 2005 - 3 CD's nieuw Nieuw; Luisterboek; Audioboek; Hoorspel; Toneel; Oude Literatuur; Vertaalde Litertuur 9789085300229 - EUR 29.50 |
|
|
|
|
Shakespeare, William - The Tempest London, Penguin Books, 1968 - 187pp glued, paperback - The New Penguin condition: very good - edited by Anne Righter (Anne Barton) Tweedehands; English Literature; Old Literature; Drama 1100000502 - EUR 11.00 |
|
|
|
|
Shakespeare, William - Een midzomernachtdroom & De storm vert. en van commentaar voorzien door H. J. de Roy van Zuydewijn Amsterdam, De Arbeiderspers, 2008 - 233pp gelijmd, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Vertaalde Engelse Literatuur; Toneelteksten 9789029566414 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
Shakespeare, William - Sonnetten tweetalige editie /dual language book; vert. Peter Verstegen Amsterdam, Van Oorschot, 6e dr., 2008 - 389pp gelijmd, karton met stofomslag nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Poëzie 9789028242579 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Sofokles - Oidipous & Antigone vert. Gerard Koolschijn; nawoord Piet Gerbrandy Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2008 - 155pp ingenaaid, linnen met harde kaft - Perpetuareeks nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur; Griekse Drama's 9789025363451 - EUR 17.95 |
|
|
|
|
Staring, A.C.W. - Ruisend valt het graan samenstelling: Johanna Stouten Amsterdam, Querido, 1995 - 132pp gelijmd, paperback - Grifioen nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Bloemlezingen; Staring 1767-1840 N00016 - EUR 6.80 |
|
|
|
|
Steenhof-Smulders, Albertine (samenstelling) - Uit het Biënboec, verzamelde exemplen ten geleide Albert Kuyle Utrecht, Het Spectrum, 3e dr., 1940 - geïllustreerd met reprodukties van middeleeuwse houtgravures - 94pp ingenaaid, linnen met leeslint goede staat - schutblad ontbreekt, rug en randen gebruind, verder zeer goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Marialegenden 1100001938 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
Stendhal (ps. Henri de Beyle) - Italienische Novellen Leipzig, Friedrich Rothbarth, 1938 - 272pp broschiert, Halbleinen Zustand: ziemlich gut bis gut - gotische Schrift; Ecken bestossen, Einband vergelbt, sonst gute Exemplar Tweedehands; Literatur; Romans 1100000115 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Stifter, Adalbert - Granit - Erzählung mit der Vorrede zu 'Bunte Steine' Stuttgart, Philip Reclam Jun., 1968 - 63pp geleimt, Paperback - Universal-Bibliothek Nr.7602 zustand: gut Tweedehands; Deutsche Literatur; Alte Literatur 1100001987 - EUR 2.50 |
|
|
|
|
vert. Marcel Otten Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2011 - 312pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Vertaalde Oud-IJslandse Literatuur 9789025368142 - EUR 24.95 |
|
|
|
|
Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 2010 - 547pp gelijmd, pocket - Athenaeum Pocket nieuw Nieuw; Klassieke Literatuur 9789025367442 - EUR 7.95 |
|
|
|
|
Swaen, Michiel de - De gekroonde laars - Een vastenavondspel vert. en toegelicht door Hubert Meeus Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2003 - 108pp gelijmd, paperback - Griffioenreeks nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Toneel; Rederijker uit Duinkerken 9789025349790 - EUR 8.95 |
|
|
|
|
Tacitus, Publius Cornelius - Historiën vert. Vincent Hunink Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2010 - 304pp ingenaaid, linnen met stofomslag nieuw Nieuw; Oude Literatuur 9789025367152 - EUR 29.95 |
|
|
|
|
's-Hertogenbosch, Mosmans Zoon, 3e dr., 1915 - 157 + 147pp ingenaaid, linnen - J.W. Thompson's Romantische Werken goede staat - ruggen en randen deel 1 vergeeld, verder goed Tweedehands; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Romans 1100003177 - EUR 15.00 |
|
|
|
|
Thompsons, J.W. - De familie Alvareda vrij naar het Fransch 's-Hertogenbosch, Mosmans Zoon, 3e dr., z.j. - 143pp ingenaaid, linnen - J.W. Thompson's Romantische Werken goede staat - band wat vergeeld, roestvlekjes op snede, verder goed Tweedehands; Vertaalde Literatuur; Oude Literatuur; Romans 1100003176 - EUR 10.00 |
|
|
|
|
Tuinder, Wernher de - De rampzalige kaproen Een middeleeuwse boerenroman nageschreven Stijn Streuvels Amsterdam / Antwerpen, Wereld-Bibliotheek-Vereniging, 1957 - houtgravures van Luc de Jaegher - 61pp ingenaaid, papieren omslag goede staat - band wat vergeeld, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Korte Verhalen 1100005945 - EUR 3.50 |
|
|
|
|
Tyabji, Raihana - Het hart van een Gopi vert. L.W. Carp Den Haag, East-West Publications, 2e dr., 1995 - 64pp ingenaaid, paperback goede staat Uitgeversrestant; Spiritualiteit; Hindoeïsme; Oude Literatuur 9789070104597 - (oorspr. prijs: 8.95) - EUR 3.95 |
|
|
|
|
Vasari, Giogio - De levens van de grootste schilders, beeldhouwers en architecten deel 1 & 2 Amsterdam, Olympus, 2010 - 642pp gelijmd, paperback nieuw Nieuw; Kunst; Oude Literatuur 9789025434342 - EUR 17.50 |
|
|
|
|
Verga, Giovanni - De leeglopers - I malavoglia vert Yond Boeke en Patty Krone Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2007 - 318pp ingenaaid, linnen met stofomslag - Grote Belletrie Serie nieuw Nieuw; Vertaalde Oude Literatuur; Italiaanse Literatuur; Roman 9789025363246 - EUR 32.50 |
|
|
|
|
vert. Anton van Wilderode Leuven, Davidsfonds, 1984 - 259pp ingenaaid, paperback goede staat - lijmvouwen in rug, verder goed Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Klassieke Literatuur 9789061525004 - (oorspr. prijs: 15.00) - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Vergilius - Bucolica - Herdersgedichten inleiding, vertaling en toelichting Anton van Wilderode Brugge, Orion, 2e dr., 1980 - 165pp ingenaaid, paperback - Heliosreeks goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; Klassieke Literatuur; Poëzie 9789026452161 - (oorspr. prijs: 7.25) - EUR 3.90 |
|
|
|
|
Vergilius Maro, Publius - Aeneis Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep - 390pp gelijmd, karton - Salamander Klassiek nieuw Nieuw; Vertaalde Literatuur; Klassieke Literatuur 9789025358815 - EUR 10.95 |
|
|
|
|
verschiedene Autoren - Deutsche Barok-Lyrik herausgegeben und eingeleitet von Herbert Cysarz Stuttgart, Philip Reclam Jun., 2. erweiterte Auflage, 1965 - 155pp geleimt, Paperback - Universal-Bibliothek Nr.7804/05 zustand: gut - leichte Eckknicken Vorderseite und Falte in Hinterseite, sonst gute Exemplar Tweedehands; Deutsche Literatur; Alte Literatur; Poesie 1100001981 - EUR 2.50 |
|
|
|
|
Vitalis, Orderic - De botten van Sint-Nicolaas vert. Claire Weeda en ingeleid Nicolaas Matsier Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2000 - 40pp gelijmd, karton nieuw Nieuw; Oude Literatuur; Middeleeuwen N01017 - EUR 4.50 |
|
|
|
|
Vogelweide, Walther von der - Gedichte Mittelhochdeutsche Text und Übertagung, ausgewählt, übersetzt und mit einem Kommentar versehen von Peter Wapnewski Frankfurt am Main/Hamburg, Fischer Bücherei, 4e neu durchgesehene und erweiterte Auflage, 1966 - 304pp geleimt, Paperback - Fischer Bücherei Nr.732 Zustand: gut - NaName aus Vorsetzblat geschnitten, Knick in Rücken, sonst sehr gute Exemplar Tweedehands; Deutsche Literatur; Mittelhochdeutsche Poesie; Alte Literatur 1100001976 - EUR 4.25 |
|
|
|
|
Voltaire - Fransman in Londen - Brieven uit Engeland vert. en nawoord Jeanne Holierhoek Amsterdam, Wereldbibliotheek, 2004 - 191pp ingenaaid, paperback met flappen goede staat Uitgeversrestant; Oude Literatuur; 18e Eeuw; Brieven 9789028419964 - (oorspr. prijs: 17.90) - EUR 6.90 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - Vondels lyriek met inleiding en aantekeningen dr. Maria A. Schenkeveld-van der Dussen Zutphen, W.J. Thieme & Cie, z.j. - 103pp ingenaaid, paperback - Klassiek Letterkundig Pantheon nr.187 goede staat - rug verschoten en licht sleets, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Poëzie 1100000590 - EUR 4.25 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - Vondels Spelen - deel II.3. Salomneus, Jeftha, Samson Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, z.j. - ix + 82pp, vii + 91pp, vii + 70pp ingenaad, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat - ingeleid en toegelicht door C.R. de Klerk en L. Simons; naam weggesneden, vlek op achterplat, verder zeer goed exemplaar Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100000564 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - Volledige werken van Joost van den Vondel (in 2 banden) bezorgd en toegelicht door Hendr. C. Diferee Amsterdam, Venootschap Letteren en Kunst, 1910 - geïllustreerd met een aantal prenten - 714 + 960 +xiv ingenaaid, linnen goede staat - vochtschade aan band 2, beide banden vuil, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Zeventiende Eeuw 1100010252 - EUR 20.00 |
|
|
|
|
ingeleid en toegelicht C.R. de Klerk en L. Simons Amsterdam, De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. - x + 80 + vi + 69 + v + 77pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat - kleine roestvlekjes op snede, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100004752 - EUR 9.00 |
|
|
|
|
Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1960 - xxix + 90pp + kaart ingenaaid, paperback - Klassiek Letterkundig Pantheon nr.40 goede staat - opnieuw bewerkt en van inleiding en aantekeningen voorzien door dr. W.A. Ornée; 17 x 11 cm; rug met plabandje gerepareerd, verder goed exemplaar Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100000720 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - David in Ballingschap - Treurspel in 5 bedrijven gewijzigd voor Hageveld's Tooneel G. Kuijs, R.K. Pr. en leeraar z.pl., uitg.onb., z.j. - 65pp ingenaaid, papieren omslag goede staat - veel roest, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; 17e eeuw; Toneel 1100005775 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - Vondels spelen - deel II.2. (bevat: Joseph in Egypte, Salomon, Lucifer) ingeleid en toegelicht C.R. de Klerk en L. Simons Amsterdam, De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. - iv + 61 + vii + 76 + xiii + 90pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat - kleine roestvlekjes op pagina's, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100004748 - EUR 8.50 |
|
|
|
|
ingeleid en toegelicht C.R. de Klerk en L. Simons Amsterdam, De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. - cviii + viii + 79 + v + 90 ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek redelijk tot goede staat - grote sleetse plek op voorplat, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100004746 - EUR 6.50 |
|
|
|
|
ingeleid en toegelicht C.R. de Klerk en L. Simons Amsterdam, De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. - xv + 71 + vii + 84 + vii + 98pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat - lichte sleetse plek op voorplat, hoekjes gebutst, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100004745 - EUR 8.00 |
|
|
|
|
ingeleid en toegelicht C.R. de Klerk en L. Simons Amsterdam, De Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. - 161 + vi + 81+ vi + 84pp ingenaaid, linnen - Nederlandsche Bibliotheek goede staat - 2 inktvlekjes op voorplat, ezelsoor in enkele hoekjes, roestvlekjes op snede en randen, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; Toneel 1100004633 - EUR 7.00 |
|
|
|
|
Vondel, Joost van den - Joannes, de boetgezant met aantekeningen van Jac. Zeij s.j. Roermond/Maaseik, J.J. Romen & Zonen, 1955 - 174pp ingenaaid, paperback met (vastgelijmd) stofomslag redelijke staat - band sleets, kreuk in alle hoeken pagina's, snede vuil, verder goed Tweedehands; Nederlandse Literatuur; Oude Literatuur; 17e eeuw 1100003548 - EUR 3.00 |
|
|
|
|
Vosmaer, Jacob - Het leven en de wandelingen van Meester Maarten Vroeg Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1953 - 128pp ingenaaid, paperback goede staat - band gebruind, vlek op band, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Nederlandse Literatuur; Begin 19e Eeuw 1100010724 - EUR 5.00 |
|
|
|
|
Wallis, A.S.C. - Vorstengunst - In drie banden 's-Gravenhage, Blankwaardt & Schoonhoven, 5e dr., z.j. - ill. E. Witkamp - 255 + 276 + 313pp ingenaaid, linnen redelijk tot goede staat - banden wat vuil, roest en vochtvlek op snedes en rand enkele pagina's, 1 pagina los in deel 1, verder goed Tweedehands; Oude Literatuur; Historische Romans 1100005761 - EUR 10.00 |
|