De week van het Luisterboek 2007

Van 31 oktober t/m 11 november 2007 is het weer de Week van het Luisterboek!
 

Luisterboeken genieten een groeiende populariteit. En dat is te begrijpen als je luistert hoe leuk, interessant en boeiend luisterboeken zijn voor jong en oud. Er is een groeiend aanbod aan romans, thrillers en (kinder)verhalen. Maar ook hoorcolleges, toneelstukken en hoorspelen.


Bij aanschaf van een luisterboek ontvangt u tijdens deze "week" het geschenk "Luistergoed".*
Twee cd's met een conference van Wim Kan uit 1954, en verhalen voor kinderen van Vincent Bijlo.
 

 



Luisterboeken - Vanzelfsprekend!

 

*Excl. eventuele verzendkosten en zolang de voorraad strekt.

En dan nu naar de Luisterboeken

 

 

De week van het Zeeuwse Boek 2007

Van 31 oktober t/m 10 november 2007 is het weer de Week van het Zeeuwse boek!

Voor de dertiende keer organiseren de gezamenlijke Zeeuwse Boekverkopers de Week van het Zeeuwse Boek.

Het geschenk, De smaak van Zeeland - recepten met Zeeuwse streekproducten, is dit jaar geschreven door Tineke Sluijter.

 


De zee geeft, de zee neemt. Veel overheerlijke streekproducten hebben we te danken aan de zee: allerlei vissoorten, schaal- en schelpdieren, maar ook zeegroenten die in het zilte nat goed gedijen. En op het land achter de dijken verbouwen de boeren op de Zeeuwse klei het allerbeste dat de natuur ons kan bieden.

U ontvangt het geschenk gratis bij aankoop van minimaal 15,00 aan Nederlandstalige boeken.

Dit hoeven geen Zeeuwse boeken of boeken over Zeeland te zijn.*


*Excl. eventuele verzendkosten en zolang de voorraad strekt.

En dan nu naar de Zeelandboeken

Of... naar de algemene boeken

[ home | boekenwinkel | luisterboekenwinkel | tijdelijke acties | zoekmachine | bestellen | cadeauservice | winkelwagen | nieuwsbrief | leveringsvoorwaarden | afkortingen | etalage | wie zijn wij | contact & openingstijden ]